Povezane vesti
Svetski dan borbe protiv side – omladina JAZAS-a organizovala akciju u TC Plaza
RTK 01.12.2019
Svetski dan borbe protiv side, 1. decembar, obeležava se širom sveta. Omladina JAZAS-a Kragujevac organizuje danas javnu akciju u tržnom centru Kragujevac Plaza od 18 do 22 sata. Aktivisti JAZAS-a zainteresovane posetioce informisaće o ovoj bolesti… »
U Srbiji živi 2.756 osoba sa HIV-om, najviše novodijagnostikovanih od 20 do 49 godina
Jugmedia 01.12.2019
U Srbiji, prema zvaničnim podacima, trenutno živi 2.756 osoba kojima je dijagnostikovan HIV, a procenjuje se da još još minimum 400 osoba ne zna da je inficirano HIV-om. Najveći broj novodijagnostikovanih osoba inficiranih HIV-om je uzrasta 20–49… »
Danas je Svetski dan borbe protiv AIDS-a: Povećan broj zaraženih HIV-om
Glas Zapadne Srbije 01.12.2019
Svetski dan borbe protiv Side, 1. decembar, obeležava se širom sveta, a u Srbiji svi zainteresovani mogu besplatno da se testiraju i savetuju oko bolesti HIV-a u savetovalištima širom zemlje. Prema podacima Instituta za javno zdravlje "Milan… »
Vesti dana »

(VIDEO) Studenti blokirali ulaze u Skupštinu grada Novog Sada, pozivaju građane da im se pridruže
N1 Info pre 5 satijoš 4 povezane

(VIDEO) Interventna policija pendrecima tukla novosadske studente koji su oko ponoći blokirali Skupštinu grada
N1 Info pre 31 minutajoš 3 povezane

Hladan dan, ujutro mestimično sa slabim mrazem, temperatura do 7 stepeni
RTV pre 6 satijoš 5 povezanih