Povezane vesti

Luis Hamilton: Ponosan sam!

Luis Hamilton: Ponosan sam!

Hot sport 01.12.2019
Vozač Mercedesa Luis Hamilton rekao je posle današnje poslednje trke u ovogodišnjem šampionatu Formule 1 i pobede u Abu Dabiju da je ponosan na uradjeno i izrazio je zahvalnost ekipi. – Sigurno sam ponosan, ali sam i super zahvalan ovom neverovatnom… »
Hamilton oduševljen: "Ovo nije bolid, ovo je umetničko delo..."

Hamilton oduševljen: "Ovo nije bolid, ovo je umetničko delo..."

Sportske.net 01.12.2019
Vozač Mercedesa Luis Hamilton rekao je posle današnje poslednje trke u ovogodišnjem šampionatu Formule 1 i pobede u Abu Dabiju da je ponosan na uradjeno i izrazio je zahvalnost ekipi. "Sigurno sam ponosan, ali sam i super zahvalan ovom neverovatnom… »
Pobeda Hamiltona u Abu Dabiju za kraj sezone

Pobeda Hamiltona u Abu Dabiju za kraj sezone

Dnevnik 01.12.2019
ABU DABI: Britanski vozač Luis Hamilton, aktuelni šampion Formule 1, trijumfovao je danas na poslednjoj trci sezone u Abu Dabiju za Veliku nagradu Emirata. As Mercedesa je sigurnom vožnjom potvrdio "pol poziciju" i pobedio 84. put u karijeri. Iza njega… »
Hamilton pobedio u poslednjoj trci sezone: Britanac titulu proslavio savršenom trkom u Abu Dabiju

Hamilton pobedio u poslednjoj trci sezone: Britanac titulu proslavio savršenom trkom u Abu Dabiju

Večernje novosti 01.12.2019
Šestostruki svetski šampion ostvario je 84. pobedu u karijeri, a 11. u sezoni. On je postavio grend slem u Abu Dabiju, tako što je pobedio, imao pol poziciju i najbrži krug trke. SVETSKI prvak Luis Hamilton, vozač Mercedesa, potvrdio je dominaciju u… »
Hamilton pobedom u Abu Dabiju začinio titulu!

Hamilton pobedom u Abu Dabiju začinio titulu!

N1 Info 01.12.2019
Vozač Mercedesa Luis Hamilton trijumfovao je na poslednjoj trci u sezoni Formule 1 Velikoj nagradi Abu Dabija. Britanac je iza sebe ostavio Maksa Ferštapena i Šarla Leklera. Hamilton je u Abu Dabiju krenuo sa pol pozicije i stigao do 84. pobede u… »
Formula jedan: Hamilton pobedio za kraj i stavio pečat na titulu (plasman)

Formula jedan: Hamilton pobedio za kraj i stavio pečat na titulu (plasman)

Hot sport 01.12.2019
Vozač Mercedesa Luis Hamilton pobedio je danas u poslednjoj trci ovogodišnjeg šampionata Formule 1, za Veliku nagradu Abu Dabija. Šestostruki svetski šampion ostvario je 84. pobedu u karijeri, a 11. u sezoni. On je postavio grend slem u Abu Dabiju… »
F1: Hamilton najbolji u Abu Dabiju

F1: Hamilton najbolji u Abu Dabiju

Danas 01.12.2019
Vozač Mercedesa i aktuelni svetski šampion u Formuli 1, Luis Hamilton, zabeležio je pobedu na poslednjoj trci sezone koja je vožena u Abu Dabiju, za VN UAE. Na taj način je Britanac još jednom pokazao da se trenutno nalazi u najboljoj formi u… »
Hamilton pobedio u trci u Abu Dabiju

Hamilton pobedio u trci u Abu Dabiju

Politika 01.12.2019
Vozač Mercedesa Luis Hamilton pobedio je u poslednjoj trci ovogodišnjeg šampionata Formule 1, za Veliku nagradu Abu Dabija. Šestostruki svetski šampion ostvario je 84. pobedu u karijeri, a 11. u sezoni. On je postavio grend slem u Abu Dabiju, tako… »

Vesti dana »