Povezane vesti

Sa Srbijom u grupi: Hrvatski fudbaler o mogućem sudaru na euro 2020: O, bio bi to baš interesantan izazov!

Sa Srbijom u grupi: Hrvatski fudbaler o mogućem sudaru na euro 2020: O, bio bi to baš interesantan izazov!

Sportal blic 02.12.2019
Andrej Kramarić napadač Hofenhajma i reprezentacije Hrvatske rekao je da bi bilo veoma zanimljivo da Srbija preko baraža Lige nacija ode na Evropsko prvenstvo i bude rival njegovoj selekciji. On smatra da je Srbija "najopasniji rival u baražu i da su… »
"Orlovi" još nisu ni sleteli na EP, a krenula su peckanja "kockastih": Ne plašimo se Srba! Mi smo Hrvatska i bolji smo od…

"Orlovi" još nisu ni sleteli na EP, a krenula su peckanja "kockastih": Ne plašimo se Srba! Mi smo Hrvatska i bolji smo od…

Večernje novosti 02.12.2019
Mi smo Hrvatska, druga reprezentacija sa Svetskog prvenstva i jasno je da ne smemo da strahujemo od rivala toga ranga, kaže Borna Barišić. Srbija je bar 180 minuta daleko od EP, možda i koji više, a možda se i ne pojave izabranici Ljubiše… »
Hrvatski fudbaler čeka protivnika na Euro 2020: Da li bih voleo Srbiju? Hm, i da i ne

Hrvatski fudbaler čeka protivnika na Euro 2020: Da li bih voleo Srbiju? Hm, i da i ne

Večernje novosti 02.12.2019
Bilo bi to jako zanimljivo. Srbi imaju veliki broj vrhunskih igrača i mogu da sastave jaku ekipu, kaža napadač Hofenhajma. Reprezentativci Hrvatske, Češke i Engleske čekaju četvrtog učesnika grupe na Evropskom prvenstvu 2020. godine. Prilike su… »
Kramarić: Srbija, interesantan izazov

Kramarić: Srbija, interesantan izazov

N1 Info 02.12.2019
Reprezentativac Hrvatske Andrej Kramarić u razgovoru za Večernji list prokomentarisao je mogućnost da na Evropskom prvenstvu igra protiv Srbije. Žreb je odlučio da će se na EP Vatreni takmičiti u grupi D, baš kao i Engleska i Češka, a četvrti… »

Vesti dana »