Povezane vesti

Micov o reprezentaciji: Imam mobilni telefon, javiću se ko god da me pozove

Micov o reprezentaciji: Imam mobilni telefon, javiću se ko god da me pozove

Mozzart sport 02.12.2019
"Pa ćemo videti", kaže košarkaš Olimpije iz Milana. Nekadašnji reprezentativac naše zemlje, Vladimir Micov, je na 10 evroligaških utakmica ove seezone prosečno davao 12 poena po meču, a pogodio je 56 odsto šuteva za dva i 35 odsto šuteva za tri… »
Micov za SK: Reprezentacija? Imam mobilni, javiću se

Micov za SK: Reprezentacija? Imam mobilni, javiću se

N1 Info 02.12.2019
Ponikao je u mlađim kategorijama Beopetrola i Crvene zvezde, prvu profesionalnu sezonu odigrao je za OKK Beograd u sezoni 2003/2004, a evo sada, 16 godina kasnije, Vladimir Micov i dalje igra košarku na najvišem nivou. Posle Budućnosti, Partizana… »
Bogdanović kandidat za Tim decenije Evrolige

Bogdanović kandidat za Tim decenije Evrolige

N1 Info 02.12.2019
Košarkaš Sakramento Kingsa i reprezentativac Srbije Bogdan Bogdanović nominovan je za najbolji tim Evrolige u ovoj deceniji, potvrđeno je u ponedeljak. Dvadesetsedmogodišnjak je pet sezone igra u najjačem klupskom takmičenju Evrope, dve u Partizana… »
Bogdanović u izboru za tim decenije Evrolige

Bogdanović u izboru za tim decenije Evrolige

Danas 02.12.2019
Srpski košarkaški i igrač Sakramenta Bogdan Bogdanović nominovan je za najbolji tim decenije u Evroligi, objavljeno je danas na sajtu tog takmičenja. „Tokom pet sezona u Evroligi bilo je jasno da je Bogdan Bogdanović rođen za košarkaški… »
Bogdanović se pridružio Krstiću u nominaciji za Evroligin tim decenije

Bogdanović se pridružio Krstiću u nominaciji za Evroligin tim decenije

Vesti online 02.12.2019
Sakramentov as ostavio značajan trag u vodećem klupskom takmičenju evropske košarke igrajući u Partizanu i Fenerbahčeu. Evroliga u svom video-prilogu za nominaciju predstavlja Bogdana Bogdanovića kao harizmatičnog i nezaustavljivog. U crno-belom… »
Bogdan Bogdanović kandidat za Evroligin tim decenije

Bogdan Bogdanović kandidat za Evroligin tim decenije

Mozzart sport 02.12.2019
Uz još jednog Srbina, Nenada Krstića. Reprezentativac Srbije i as Sakramenta Bogdan Bogdanović je kandidat za najbolji tim Evrolige u deceniji na izmaku. Sjajni šuter je u elitnom evropskom takmičenju debitovao 2012. sa 20 godina, u dresu Partizana… »
Drugi Srbin u konkurenciji: Bogdanović nominovan za Tim decenije Evrolige! (video)

Drugi Srbin u konkurenciji: Bogdanović nominovan za Tim decenije Evrolige! (video)

Hot sport 02.12.2019
Evroliga objavljuje listu košarkaša koji će biti u izboru za ‘Tim decenije’, a novo ime na listi je srpski reprezentativac Bogdan Bogdanović. Evroliga je na zvaničnoj stranici objavila da je Bogdanović tokom pet sezona u najjačem evropskom… »
Trojke za Partizan se ne zaboravljaju! Bogdanović uz još jednu srpsku legendu kandidat za ogromno priznanje! /video/

Trojke za Partizan se ne zaboravljaju! Bogdanović uz još jednu srpsku legendu kandidat za ogromno priznanje! /video/

Sportal blic 02.12.2019
, srpski košarkaški reprezentativac, već tri sezone pruža odlične partije za Sakramento Kingse, ali njegov učinak pre odlaska u nije zaboravljen. Evroliga je predstavila kandidate za najbolju petorku decenije, a jedan od njih je upravo bek… »
Bogdan Bogdanović u izboru za najbolji tim Evrolige u deceniji!

Bogdan Bogdanović u izboru za najbolji tim Evrolige u deceniji!

Sportski žurnal 02.12.2019
Bogdanović je pet godina igrao Evroligu, u Partizanu i Fenerbahčeu, pre nego što je 2017. prešao u NBA ligaša Sakramento. Srpski košarkaški reprezentativac Bogdan Bogdanović nalazi se u konkurenciji za najbolji tim Evrolige u ovoj deceniji… »

Vesti dana »