Povezane vesti

Rusija isporučila Srbiji helikoptere Mi-35

Rusija isporučila Srbiji helikoptere Mi-35

Politika 02.12.2019
Četiri helikoptera tipa Mi-35, koje je Srbija kupila od Rusije, isporučena su na vojni aerodrom „Pukovnik pilot Milenko Pavlović” u Batajnici, prenose mediji. Time je ovaj ugovor realizovan a Vojska Srbije je, u vreme učestalih nabavki novog… »
Helikopteri Mi-35M stigli u Srbiju

Helikopteri Mi-35M stigli u Srbiju

RTS 02.12.2019
Novi helikopteri Mi-35M za Vojsku Srbije stigli su na aerodrom u Batajnici, preneo je "Sputnjik". Prema podacima sajta "Flajt radar", sleteo je transportni avion An-124 koji je pošao iz Rostova na Donu i leteo je preko Crnog mora i Bugarske. Ranije je… »
Moćne "leteće tvrđave" za vojsku Srbije: Borbeni helikopteri Mi-35 stigli u Batajnicu

Moćne "leteće tvrđave" za vojsku Srbije: Borbeni helikopteri Mi-35 stigli u Batajnicu

Blic 02.12.2019
Isporuka vojnih helikoptera koje je Srbija kupila od Rusije, nakon što su u petak stigla dva helikoptera H145M, nastavljena je danas. Kako prenosi Tango Six, na vojni aerodrom ‘’Pukovnik-pilot Milenko Pavlović’’ stigli su desantno-jurišni… »
Četiri ruska helikoptera za VS sletela u Batajnici

Četiri ruska helikoptera za VS sletela u Batajnici

Dnevnik 02.12.2019
BEOGRAD: Četiri nova helikoptera Mi-35M, koje je Srbija kupila od Rusije, stigla su u Srbiju pre roka i sletetela su na aerodrom „Pukovnik Milenko Pavlović" u Batajnici, objavio je ruski portal na srpskom jeziku, Sputnjik. Iako je bilo najavljeno da… »
Kurir saznaje: 4 ruska Mi-35M helikoptera stigli u Srbiju! Dostavljeni pre roka!

Kurir saznaje: 4 ruska Mi-35M helikoptera stigli u Srbiju! Dostavljeni pre roka!

Kurir 02.12.2019
Četiri nova helikoptera Mi-35M koje je Srbija kupila od Rusije, stigli su na aerodrom "Pukovnik Milenko Pavlović" u Batajnici pre planiranog roka, saznaje Kurir. Oni su došli teretnim avionom Ruslan registarskih oznaka RA 20838. Major Dobrosav… »
[POSLEDNJA VEST] Danas u Srbiju sleću helikopteri Mi-35M namenjeni Vojsci Srbije

[POSLEDNJA VEST] Danas u Srbiju sleću helikopteri Mi-35M namenjeni Vojsci Srbije

Tango Six 02.12.2019
Kako Tango Six saznaje, nakon što su u petak stigla dva helikoptera H145M, danas se nastavlja isporuka vojnih helikoptera Srbiji. Na vojni aerodrom ‘’Pukovnik-pilot Milenko Pavlović’’ će u toku dana stići desantno-jurišni helikopteri Mi-35M… »

Vesti dana »