Povezane vesti

"Ode moja duša": Sahranjen Bane 187, majka Dara stajala pored kovčega i plakala

"Ode moja duša": Sahranjen Bane 187, majka Dara stajala pored kovčega i plakala

Večernje novosti 02.12.2019
Nešto posle 13 časova, na groblju Lešće tužna povorka krenula je da isprati Baneta na večni počinak. BANE Kovačević, poznatiji kao Bane "187" iz istoimenog muzičkog benda koji je postojao devedesetih, sahranjen je danas na groblju Lešće u… »
Tara SAD ima zvezdu na nebu! Sahranjen Bane Kovačević, poslednje reči upućene reperu izgovorila je ona i rasplakala sve

Tara SAD ima zvezdu na nebu! Sahranjen Bane Kovačević, poslednje reči upućene reperu izgovorila je ona i rasplakala sve

Kurir 02.12.2019
Reper Bane Kovačević, poznatiji kao Bane 187, koji je preminuo 27. novembra, sahranjen je na groblju Lešće. Mnogobrojni članovi porodice i prijatelji ispratili su Baneta na večni počinak, a među njima je i Marko Janković, poznat kao Marko 187… »
"Tara SAD ima svoju zvezdu na nebu": Sahranjen Bane Kovačević, potresan govor njegove prijateljice slama srce

"Tara SAD ima svoju zvezdu na nebu": Sahranjen Bane Kovačević, potresan govor njegove prijateljice slama srce

Blic 02.12.2019
Reper Bane Kovačević, poznatiji kao Bane 187, ispraćen je danas na večni počinak, a govor na sahrani održala je njegova prijateljica iz osnovne škole. Marija, Banetova prijateljica, sve prisutne je rasplakala emotivnim govorom u kojem je pomenula… »
"Ode moja duša": Majka Baneta 187 neutešna na sahrani, samo jedna žena zna kako joj je

"Ode moja duša": Majka Baneta 187 neutešna na sahrani, samo jedna žena zna kako joj je

Blic 02.12.2019
Reper Bane Kovačević, koji je preminuo prošlog utorka, sahranjen je danas na groblju Lešće u Beogradu. Njegova majka Dana sve vreme je neutešno plakala. Majka preminulog repera Baneta Kovačevića u suzama je primala saučešća na sahrani svog… »
Oproštaj od Baneta Kovačevića: Marko 187 nem od tuge, na groblje došao i Minimaksov sin (video)

Oproštaj od Baneta Kovačevića: Marko 187 nem od tuge, na groblje došao i Minimaksov sin (video)

Blic 02.12.2019
Reper Bane Kovačević, poznatiji kao Bane 187, biće sahranjen danas na groblju Lešće u Beogradu, a opelo je počelo u 12:30 časova. Mnogobrojni članovi porodice i prijatelji došli su da isprate Baneta na večni počinak, a među njima je i Marko… »
"Joj, dete moje..." Sahranjen Bane Kovačević, majka jecala, školska drugarica održala potresan govor

"Joj, dete moje..." Sahranjen Bane Kovačević, majka jecala, školska drugarica održala potresan govor

Telegraf 02.12.2019
Bane Kovačević rođen je 10. novembra 1978. godine. Preminuo je nedugo nakon 41. rođendana. Bane Kovačević, nekadašnji reper i član grupe "187", sahranjen je danas, u ponedeljak 2. decembra, na Lešću. Brojni prijatelji, saradnici i, naravno… »
Bane Kovačević biće sahranjen danas, dan uoči rođendana bivše devojke Ksenije Pajčin

Bane Kovačević biće sahranjen danas, dan uoči rođendana bivše devojke Ksenije Pajčin

Telegraf 02.12.2019
Bene i Ksenija bili su svojevremeno u vezi, a kada je pevačica tragično preminula, posvetio joj je pesmu. Reper i nekadašnji član grupe "187", Bane Kovačević preminuo je 27. novembra, u Beogradu, nakon što mu je iznenada stalo srce. Bane je… »

Vesti dana »