Povezane vesti

Vučić: Razumeo sam primedbe evroparlamentaraca

Vučić: Razumeo sam primedbe evroparlamentaraca

Slobodna Evropa 02.12.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je nakon sastanka sa predstavnicima Evropskog parlamenta da je razumeo primedbe o stanju ljudskih prava, demokratije i slobode medija u Srbiji. Vučić se u Beogradu sastao sa izvestiocem Evropskog parlamenta… »
Nalazimo se na evropskom putu, ali želimo dobre odnose i sa Rusijom: Vučić sa delegacijom EP

Nalazimo se na evropskom putu, ali želimo dobre odnose i sa Rusijom: Vučić sa delegacijom EP

Telegraf 02.12.2019
Mene interesuje Srbija, zanima me Srbija u Evropi - rekao je predsednik Srbije na konferenciji posle sastanka sa delegacijom Evropskog parlamenta. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas s delegacijom Evropskog parlamenta u kojoj su… »
Vučić: Razumeo sam primedbe predstavnika Evropskog parlamenta

Vučić: Razumeo sam primedbe predstavnika Evropskog parlamenta

N1 Info 02.12.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je rekao da je "razumeo primedbe" u razgovoru s delegacijom Evropskog parlamenta o stanju ljudskih prava, demokratije i medijskih sloboda u Srbiji. Izvor: Agencije Vučić je posle sastanka s delegacijom u kojoj su… »
Veber: Srbija veliki prijatelj, učinićemo sve za njenu EU perspektivu

Veber: Srbija veliki prijatelj, učinićemo sve za njenu EU perspektivu

RTS 02.12.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa šefom poslaničkog kluba EPP Manfredom Veberom i izvestiocem Evropskog parlamenta za Srbiju Vladimirom Bilčikom. Nakon sastanka je poručio da Srbija želi da otvori nova poglavlja, ali i da je potrebno… »
Vučić: Razumeo sam primedbe delegacije Evropskog paramenta (VIDEO)

Vučić: Razumeo sam primedbe delegacije Evropskog paramenta (VIDEO)

Beta 02.12.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je danas rekao da je "razumeo primedbe" u razgovoru s delegacijom Evropskog parlamenta o stanju ljudskih prava, demokratije i medijskih sloboda u Srbiji. Vučić je posle sastanka s delegacijom u kojoj su izvestilac… »
Vučić: Video sam sliku u Danasu, lepo mi stoje krugovi

Vučić: Video sam sliku u Danasu, lepo mi stoje krugovi

Danas 02.12.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da pozdravlja susret delegacije Evropskog parlamenta sa, kako se izrazio, njegovim „političkim protivnicima“ i dodao da je to veoma važno za demokratiju. „Siguran sam da će mnogo mudrih ideja… »
Sastanak Vučića i delegacije Evropskog parlamenta

Sastanak Vučića i delegacije Evropskog parlamenta

Beta video 02.12.2019
BEOGRAD - U Predsedništvu Srbije sastao se predsednik Aleksandar Vučić s delegacijom Evropskog parlamenta u kojoj su predsedavajući Odbora za spoljne poslove Evropskog parlamenta Dejvid Mekalister, izvestilac Evropskog parlamenta za Srbiju Vladimir… »
Vučić: Razumeo sam primedbe delegacije Evropskog paramenta

Vučić: Razumeo sam primedbe delegacije Evropskog paramenta

Beta video 02.12.2019
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je danas rekao da je ``razumeo primedbe`` u razgovoru s delegacijom Evropskog parlamenta o stanju ljudskih prava, demokratije i medijskih sloboda. Beta/MOD… »
Nikad nisam izgledao bolje na naslovnoj strani: Vučić šmekerski prokomentarisao svoju karikaturu sa 8 meta

Nikad nisam izgledao bolje na naslovnoj strani: Vučić šmekerski prokomentarisao svoju karikaturu sa 8 meta

Kurir 02.12.2019
Predsednika Srbije, Aleksandra Vučića, danas su na konferenciji za novinare nakon sastanka sa predstavnicima Evropskog parlamenta upitali da li je video sebe na naslovnoj strani lista "Danas". - Video sam se na naslovnoj strani Danasa, i baš sam lepo… »

Vesti dana »