Povezane vesti

Kjelinijeva teorija "pljačke" u Parizu: Real lobirao da Ronaldo ne dobije "Zlatnu loptu"

Kjelinijeva teorija "pljačke" u Parizu: Real lobirao da Ronaldo ne dobije "Zlatnu loptu"

Telegraf 03.12.2019
Italijanski veteran veruje da su Madriđani uticali na epilog glasanja za najboljeg igrača sveta. Uz mnogo bure protekla je ceremonija dodele nagrada za najboljeg igrača sveta u organizaciji "Frans Fudbala". Lauret je šesti put bio Lionel Mesi, Ronaldo… »
Mesi: Bolelo je kad me je Ronaldo stigao...

Mesi: Bolelo je kad me je Ronaldo stigao...

N1 Info 03.12.2019
Lionel Mesi po šesti put u karijeri podigao je trofej Frans Fudbala, za većinu fudbalskog sveta najvažniji koji igrač može da dobije. Na taj način Argentinac se opet odvojio od najvećeg mu rivala za najboljeg igrača generacije (neki će reći i… »
Mesi stao u odbranu Ronalda: Nemojte da pravite senzacije, da je mogao, Kristijano bi došao u Pariz

Mesi stao u odbranu Ronalda: Nemojte da pravite senzacije, da je mogao, Kristijano bi došao u Pariz

Večernje novosti 03.12.2019
Srećan sam zbog divne večeri, i nadam se da mi ovo nije poslednja "Zlatna lopta" - poručio je Argentinac. LIONEL Mesi je osvojio rekordnu, šestu "Zlatnu loptu", čime se posle četiri godine vratio na tron. U Parizu, na gala ceremoniji organizatora… »
Navijači Liverpula citiraju Klopa: Utvrdite za šta se dodeljuje “Zlatna lopta”

Navijači Liverpula citiraju Klopa: Utvrdite za šta se dodeljuje “Zlatna lopta”

Večernje novosti 03.12.2019
Ako je u pitanju nagrada za jednog od najboljih igrača ikada onda je to Leo, ali ako se priznanje dodeljuje za najbolju sezonu onda je to bio Virdžil - kaže Jirgen. Osvojio je Lionel Mesi rekordnu, šestu “Zlatnu loptu”, nagradu za najboljeg… »
Zanosna: Prelepa Dileta Leota se pohvalila slikom sa Ronaldom (foto)

Zanosna: Prelepa Dileta Leota se pohvalila slikom sa Ronaldom (foto)

Hot sport 03.12.2019
Lionel Mesi prigrabio je svoju šestu Zlatnu loptu, a za to vreme u Italiji Kristijano Ronaldo je prvi put proglašen za igrača godine. Zbog toga se Portugalac nije našao na gala ceremoniji ‘Frans fudbala’, već je u Italiji primio nagradu za… »
Ronaldo sa sestrinog Instagrama odgovorio Van Dajku za prozivku!?

Ronaldo sa sestrinog Instagrama odgovorio Van Dajku za prozivku!?

Mondo 03.12.2019
Zaista nismo pomislili da će se kombinacije ovih reči ikada pronaći u naslovu... Zaista nismo pomislili da će se kombinacije ovih reči ikada pronaći u naslovu... Kristijano Ronaldo ni ove godine nije želeo da prisustvuje ceremoniji proglašenja… »
Srbi i Zlatna lopta: Od Milutinovića do Tadića, najbolji je Džaja!

Srbi i Zlatna lopta: Od Milutinovića do Tadića, najbolji je Džaja!

Mondo 03.12.2019
Nakon 64. izdanja prestižne nagrade "Frans fudbala", vreme je da se vratimo u prošlost. Nakon 64. izdanja prestižne nagrade "Frans fudbala", vreme je da se vratimo u prošlost. Dušan Tadić je u ponedeljak uveče na ceremoniji u Parizu proglašen za… »
Da li su ovo najbizarniji glasovi za Zlatnu loptu? Ni Mesi ni Ronaldo u pet

Da li su ovo najbizarniji glasovi za Zlatnu loptu? Ni Mesi ni Ronaldo u pet

Mondo 03.12.2019
Novinar iz Šri Lanke privukao posebnu pažnju javnosti svojim izborom najboljeg fudbalera Evrope za 2019. godinu, kao i njegov kolega iz Gvatemale. Novinar iz Šri Lanke privukao posebnu pažnju javnosti svojim izborom najboljeg fudbalera Evrope za 2019… »
Virdžilova šala: Da li je CR7 rival za Zlatnu loptu?

Virdžilova šala: Da li je CR7 rival za Zlatnu loptu?

N1 Info 03.12.2019
Virdžil Van Dajk je pred dodelu Zlatne lopte dobio pitanje šta misli o tome što je jedan od njegovih glavnih rivala za Zlatnu loptu Kristijano Ronaldo, propustio da dođe na ceremoniju. Štoper Liverpula je odgovorio: "Da li je Ronaldo uopšte rival?"… »
Ronaldo u kolima ispred sale čekao nagradu?!

Ronaldo u kolima ispred sale čekao nagradu?!

Mozzart sport 03.12.2019
Tek kada je na njega došao red ušao je na ceremoniju... Ukoliko bi želeo da opravda svoj izostanak sa gala svečanosti u Parizu povodom proglašenja najboljeg fudbalera sveta (Lionel Mesi krunisan šesti put), Kristijano Ronaldo moći će to da uradi… »
Najuzbudljivija Zlatna lopta u poslednjih 40 godina: Mesi pobedio Van Dajka za sedam bodova

Najuzbudljivija Zlatna lopta u poslednjih 40 godina: Mesi pobedio Van Dajka za sedam bodova

Mozzart sport 03.12.2019
Tadiću pet poena, Feliksu, Markinjosu i Van de Beku nijedan. Sinoćna dodela Zlatne lopte Frans fudbala bila je jedna od najuzbudljivijih do sada, bez obzira na to što se prethodnih dana spekulisalo da o sigurnom slavlju Lionela Mesija. Argentinac jeste… »
Žena Mesiju kaže da ne prestaje da sanja, sinovi se raduju njegovim uspesima: Teška će mi penzija biti (video)

Žena Mesiju kaže da ne prestaje da sanja, sinovi se raduju njegovim uspesima: Teška će mi penzija biti (video)

Večernje novosti 03.12.2019
Ja imam mnogo sreće i blagosloven sam, rekao je kapiten Barselone i najbolji fudbaler sveta. Lionel Mesi je šesti put osvojio “Zlatnu loptu” i svako priznanje mu je drugačije draže od prethodnog. Napadač Barselone je posle dodele u Parizu, sa… »
Modrić napao Ronalda, Kjelini tvrdi da je u pitanju "bela" zavera!

Modrić napao Ronalda, Kjelini tvrdi da je u pitanju "bela" zavera!

Sportske.net 03.12.2019
Mnogo buke, kako se i očekivalo zbog Ronaldovog nedolaska u Pariz. Oglasio se bivši saigrač, ali i sadašnji kapiten. Leo Mesi je dobio "Zlatnu loptu", jasno, Italijani u čijoj ligi igra Ronaldo su ovaj potez "L'Ekipa" ismejali, a Kristijano je bio na… »
Levino osmo mesto za 62 gola: Nisam razočaran, moram bolje ove sezone

Levino osmo mesto za 62 gola: Nisam razočaran, moram bolje ove sezone

Mozzart sport 03.12.2019
"Očito da ću morati da popravim učinak", našalio se poljski golgeter. Informacija od pre nekoliko dana da će se Robert Levandovski pojaviti na svečanoj ceromoniji dodele Zlatne lopte, pokrenula je spekulacije da je poljski golgeter plasiran u TOP 3… »
Juče nije mogao da gleda mesija kako prima Zlatnu loptu! Evo šta je Kristijano Ronaldo radio dok je njegov najveći…

Juče nije mogao da gleda mesija kako prima Zlatnu loptu! Evo šta je Kristijano Ronaldo radio dok je njegov najveći…

Sportal blic 03.12.2019
Lionel Mesi je od ponedeljka uveče jedini igrač u istoriji koji je osvojio šest Zlatnih lopti "Frans fudbala", a to nije mogao da gleda, pa ko drugi, nego njegov najveći rival - Lionel Mesi. Poznato je da Ronaldo ne dolazi na svečanosti, na kojima mu… »
Mesi dobio Zlatnu loptu, a Ronaldo je MVP u Italiji: Nagradu čekao u autu!

Mesi dobio Zlatnu loptu, a Ronaldo je MVP u Italiji: Nagradu čekao u autu!

Mondo 03.12.2019
Italijanski novinari u neverici zbog poteza Ronalda... Aleksandar Kolarov izabran u idealni tim prošlogodišnjeg šampionata Serije A! Italijanski novinari u neverici zbog poteza Ronalda... Aleksandar Kolarov izabran u idealni tim prošlogodišnjeg… »
Mesi šesti put osvojio Zlatnu loptu

Mesi šesti put osvojio Zlatnu loptu

Dnevnik 03.12.2019
PARIZ: Najbolji fudbaler Barselone Lionel Mesi rekordni, šesti put osvojio je Zlatnu loptu "Frans fudbala" za najboljeg na svetu. On je u prestižnom izboru pobedio ispred Virdžila van Dajka iz Liverpula, dok je Kristijano Ronaldo iz Juventusa završio… »
Mesi: Uživam, svestan sam koliko imam godina

Mesi: Uživam, svestan sam koliko imam godina

N1 Info 03.12.2019
Argentinski fudbaler Lionel Mesi nada se da će imati uspeha i u godinama koje dolaze, iako je svestan da neće još dugo igrati. Fudbaler Barselone dobio je u ponedeljak rekordnu šestu Zlatnu loptu. "Želim da zahvalim svima koji su glasali, kao i mojim… »
Mesi dobio Zlatnu loptu! Argentinac ušao u istoriju, jedini je na svetu!

Mesi dobio Zlatnu loptu! Argentinac ušao u istoriju, jedini je na svetu!

Sportal blic 02.12.2019
To je to, već danima je gotovo jasno a sada je i potvrđeno - Lionel Mesi dobio je Zlatnu loptu za 2019. Argentinski fudbaler je ušao u istoriju kao prvi koji je osvojio šest čuvenih priznanja i iza sebe ostavio Kristijana Ronalda sa kojim je do danas… »
Snimak koji će vam razgaliti srca: Leo Mesi je najbolji fudbaler, ali kada vidite radost njegovog sina istopićete se od…

Snimak koji će vam razgaliti srca: Leo Mesi je najbolji fudbaler, ali kada vidite radost njegovog sina istopićete se od…

Sportal blic 02.12.2019
Leo Mesi je ove večeri osvojio šestu Zlatnu loptu! Argentinac je ušao u istoriju i postao prvi igrač sa šest osvojenih trofeja Zlatne lopte. Iza sebe je ostavio Kristijana Ronalda sa pet. Portugalac je odlučio da se večeras ne pojavi na gala… »
Mesi šesti put laureat Frans fudbala

Mesi šesti put laureat Frans fudbala

Danas 02.12.2019
Vest za Miks na 24. umesrto vesti "Gomezu VAR poništio tri gola" Lionel Mesi je najbolji fudbaler sveta za 2019. godinu, rezultat je ankete Frans fudbala. Argentinac je tako po šesti put osvojio ovu prestižnu nagradu, više nego ijedan drugi fudbaler… »
Mesijeva istorijska "Zlatna lopta"

Mesijeva istorijska "Zlatna lopta"

Večernje novosti 02.12.2019
U Parizu je dodeljeno prestižno priznanje “Frans fudbala”. As Barselone je, rekordni" šesti put osvojio trofej. Fudbaler Barselone Lionel Mesi osvojio je Zlatnu loptu za najboljeg igrača sveta u 2019. godini, u izboru renomiranog francuskog… »
Uf! Ronaldo, ovo je bolelo! Van Dajkova izjava u Parizu ruši internet! Pitali ga o Kristijanu, a on šokirao odgovorom!

Uf! Ronaldo, ovo je bolelo! Van Dajkova izjava u Parizu ruši internet! Pitali ga o Kristijanu, a on šokirao odgovorom!

Sportal blic 02.12.2019
Najbolji svetski fudbaleri nalaze se u Parizu gde ćemo u ponedeljak uveče saznati ime osvajača Zlatne lopte za 2019. Međutim, tamo nije Kristijano Ronaldo, ne zato što nije u grupi najboljih, naprotiv, već mu je ptičica šapnula kako ni ove godine… »

Vesti dana »

Severna Makedonija bira predsednika države

Severna Makedonija bira predsednika države

Radio 021 pre 1 satjoš 10 povezanih
Pas ujeo dete u Beogradu, amputiran mu prst

Pas ujeo dete u Beogradu, amputiran mu prst

RTS pre 39 minutajoš 5 povezanih
Poruka nemačkog ambasadora za Prištinu: Morate

Poruka nemačkog ambasadora za Prištinu: Morate

B92 pre 38 minutajoš 5 povezanih