Povezane vesti

"Znam da sam pogrešio,: Ali..." Posle nezapamćene bruke oglasio se trener koji je udario fudbalera (17) iz Bora! Alen: Od…

"Znam da sam pogrešio,: Ali..." Posle nezapamćene bruke oglasio se trener koji je udario fudbalera (17) iz Bora! Alen: Od…

Sportal blic 03.12.2019
Alen Derviši (17), fudbaler omladinske ekipe FK Bor, završio je utakmicu sa slomljenom hrskavicom nosa i blagim potresom mozga, jer ga je. - Trener me je izveo iz tima pred kraj utakmice, a ja sam pored terena bodrio svoje saigrače. Kada sam se vraćao… »
Sramota užasava fudbalsku Srbiju, trener polomio nos igraču?!

Sramota užasava fudbalsku Srbiju, trener polomio nos igraču?!

Sportske.net 03.12.2019
Haos na terenima u Srbiji. Utakmica omladinaca, Trstenik je ugostio ekipu Bora, a trener domaće ekipe Bratislav Jovanović, pesnicom je udario u lice protivničkog igrača Alena Dervišija, prenose "Novosti". "Trener me je izveo iz tima pred kraj… »
Novi skandal u srpskom fudbalu: Trener polomio nos igraču omladinaca!

Novi skandal u srpskom fudbalu: Trener polomio nos igraču omladinaca!

Mondo 03.12.2019
Užasan incident na terenu u Trsteniku... Užasan incident na terenu u Trsteniku... Nasilje na meču omladinaca u Trsteniku! Kako pišu "Večernje novosti", fudbaleru Alenu Dervišiju (17) iz ekipe Bora slomljena je hrskavica nosa i zadobio je blagi… »
Trener polomio nos protivničkom igraču: Mladi fudbaler iz Bora završio utakmicu sa blagim potresom mozga

Trener polomio nos protivničkom igraču: Mladi fudbaler iz Bora završio utakmicu sa blagim potresom mozga

Večernje novosti 03.12.2019
Trener omladinaca FK Trstenik na utakmici povredio protivničkog igrača iz Bora. Bratislav Jovanović suspendovan zbog napada na Alena Dervišija. ALEN Derviši (17), fudbaler omladinske ekipe FK Bor, završio je utakmicu sa slomljenom hrskavicom nosa i… »

Vesti dana »