Povezane vesti

Nikolina Kovač i Saša Kapor: Univerzum je uslišio naše želje! (VIDEO)

Nikolina Kovač i Saša Kapor: Univerzum je uslišio naše želje! (VIDEO)

Svet plus 03.12.2019
Nikolina Kovač i Saša Kapor pre tačno nedelju dana postali su bogatiji za prinovu, koja ih je neizmerno usrećila - posle sina Nikolaja, lepa pevačica rodila je ćerkicu kojoj su ponosni roditelji dali ime Nikoleta, a danas po njih dve došao je… »
Nikolina se porodila pre 7 dana! Svi su gledali u njen ravan stomak, a onda je intervju prekinut (kurir TV)

Nikolina se porodila pre 7 dana! Svi su gledali u njen ravan stomak, a onda je intervju prekinut (kurir TV)

Kurir 03.12.2019
Nikolina Kovač, koja je pre nekoliko dana na svet donela ćerkicu Nikoletu, izašla je iz porodilišta i kaže da je malo zbunjena. "Predivan je osećaj, sasvim jedna druga energija. Ne mogu reći ovo mi je draže, ovo je drugačiji osećaj. Malo sam… »
Čim sam video bebu zaljubio sam se! Saša Kapor došao po ženu i ćerkicu u porodilište, a jednu stvar jedva čeka da uradi

Čim sam video bebu zaljubio sam se! Saša Kapor došao po ženu i ćerkicu u porodilište, a jednu stvar jedva čeka da uradi

Kurir 03.12.2019
Saša Kapor došao je po ćerku Nikoletu u porodilište. Pevač je supruzi Nikolini koja je prošle nedelje rodila naslednicu Nikoletu doneo sve potrebne stvarčice kako bi napustili Narodni front. Ponosni tata kaže da beba liči na mamu i da mu nije… »

Vesti dana »