Povezane vesti

Sastanak Putina i Vučića u sredu u Sočiju

Sastanak Putina i Vučića u sredu u Sočiju

Politika 04.12.2019
Moskva - Ruski predsednik Vladimir Putin i predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastaće se u sredu u Sočiju, a u fokusu njihovih razgovora biće bilateralna saradnja i međunarodna pitanja, saopštio je Kremlj. Predsednik Srbije, kako se navodi, biće u… »
Putin: Rusija spremna da podrži kompromis Beograda i Prištine

Putin: Rusija spremna da podrži kompromis Beograda i Prištine

Slobodna Evropa 04.12.2019
Predsednik Rusije Vladimir Putin izjavio je danas u Rusiji, nakon sastanka sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, da je Moskva spremna da podrži kompromisna rešenja ako su u korist Srbije. Predsednici Srbije i Rusije sastali su se danas (4… »
„Da je Putin odlučivao 1999. godine, ne bismo bili bombardovani“

„Da je Putin odlučivao 1999. godine, ne bismo bili bombardovani“

Vesti online 04.12.2019
Srbija će nastaviti saradnju sa Rusijom na korist srpskog i ruskog naroda, poručio je predsednik Aleksandar Vučić posle razgovora sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom u Sočiju, čijim rezultatima je, ističe, veoma zadovoljan. Predsednik Srbije… »
Sastanak u Sočiju: Tema Kosovo i gas, Vučić tajnovit u vezi sa špijunskom aferom

Sastanak u Sočiju: Tema Kosovo i gas, Vučić tajnovit u vezi sa špijunskom aferom

N1 Info 04.12.2019
Predsednik Aleksandar Vučić vraća se iz Sočija posle sastanka sa predsednikom Rusije, na kome su, kako kaže Vučić, Vladimir Putin i on pretresli sve teme u odnosima dve zemlje. Ipak, Vučić nije precizno odgovorio da li je bilo reči i o snimku na… »
Vučić na konferenciji sa Putinom: Ići ćemo još češće u Rusiju

Vučić na konferenciji sa Putinom: Ići ćemo još češće u Rusiju

RTS 04.12.2019
Vladimir Putin je rekao da su Srbija i Rusija prijateljske zemlje i da će Moskva nastaviti da podržava Srbiju. Aleksandar Vučić je istakao da ga brojni predstavnici "raznih zemalja" pitaju zašto ide u Rusiju. Ići ćemo još češće, nastavićemo… »
Vučić: Odlična vojna saradnja između Srbije i Rusije

Vučić: Odlična vojna saradnja između Srbije i Rusije

Dnevnik 04.12.2019
SOČI: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da Srbija i Rusija imaju odličnu vojno-tehničku saradnju, kao i veliki broj zajedničkih vojnih aktivosti. Na zajedničkoj konferenciji za medije sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom u… »
Putin: I Srbija i Rusija rade za stabilnost regiona

Putin: I Srbija i Rusija rade za stabilnost regiona

Dnevnik 04.12.2019
SOČI: Predsednik Rusije Vladimir Putin istakao je da su današnji razgovori sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vucićem bili korisni i sadrzajni i da doprinose prijateljstvu i strateškoj saradnji dve zemlje. "Rusija i Srbija daju veliki znacaj stailnost… »
"Putin me savetovao šta da kupim, ja sam poslušao taj savet i to bi sad trebalo da dođe u Srbiju"

"Putin me savetovao šta da kupim, ja sam poslušao taj savet i to bi sad trebalo da dođe u Srbiju"

Blic 04.12.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas u Sočiju sa ruskim šefom države Vladimirom Putinom, a jedna od tema o kojoj su razgovarali bila je i vojno-tehnička saradnja. Kako je kazao Vučić, ona je u ovoj oblasti odlična, i tom prilikom se… »
Putin: Moskva spremna da podrži kompromisno rešenje Beograda i Prištine

Putin: Moskva spremna da podrži kompromisno rešenje Beograda i Prištine

N1 Info 04.12.2019
Predsednik Rusije Vladimir Putin izjavio je da pozicija njegove zemlje ostaje nepromenjena kada je reč o Kosovu i da smatra da osnov za rešavanje tog pitanja mora biti rezolucija 1244 Saveza bezbednosti Ujedinjenih nacija, dodavši da će Moskva… »
Vučić o vojno-tehničkoj saradnji sa rusijom: Putin me je posavetovao šta da kupimo i poslušao sam ga

Vučić o vojno-tehničkoj saradnji sa rusijom: Putin me je posavetovao šta da kupimo i poslušao sam ga

Kurir 04.12.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da Srbija i Rusija imaju odličnu vojno-tehničku saradnju, kao i veliki broj zajedničkih vojnih aktivosti. Na zajedničkoj konferenciji za medije sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom u Sočiju… »
Vučić nakon sastanka sa Putinom: Nadam se ćemo sledeće godine zajedno sa ruskim predsednikom otvoriti Hram Svetog Save

Vučić nakon sastanka sa Putinom: Nadam se ćemo sledeće godine zajedno sa ruskim predsednikom otvoriti Hram Svetog Save

Kurir 04.12.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izrazio je danas očekivanje da će predsednik Rusije Vladimir Putin naredne godine u Beogradu otvoriti Hram Svetog Save na Vračaru. "Nadam se da će sledeće godine biti u Srbiji i zajedno sa nama otvoriti Hram… »
Vučić u Sočiju Predsednik Srbije: Nisam optimista za postizanje rešenja između Beograda i Prišine; Putin poručuje…

Vučić u Sočiju Predsednik Srbije: Nisam optimista za postizanje rešenja između Beograda i Prišine; Putin poručuje…

Press 04.12.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas u Sočiju sa predsednikom Ruske Federacije Vladimirom Putinom. Foto:Blic Dvojica predsednika su se sastala u Putinovoj rezidenciji "Bočarov ručej", a kratak razgovor pred kamerama započeli su… »
"Zahvalan sam mu na ličnom doprinosu": Vučić: "Da je 1999. odlučivao Putin u Rusiji, ne bismo bili bombardovani" (video)

"Zahvalan sam mu na ličnom doprinosu": Vučić: "Da je 1999. odlučivao Putin u Rusiji, ne bismo bili bombardovani" (video)

Blic 04.12.2019
Odnosi Rusije i Srbije imaju dugu istoriji i tradiciju, zajedno smo ratovali u Prvom svetskom ratu, a zahvalni smo i na tome što čuvaju uspomene na to, rekao je predsednik Rusije Vladimir Putin nakon sastanka sa srpskim predsednikom Aleksandrom… »
Vučić preneo Putinu da nije optimista kada je reč o pregovorima sa Prištinom

Vučić preneo Putinu da nije optimista kada je reč o pregovorima sa Prištinom

N1 Info 04.12.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se u Sočiju sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom, kome je zahvalio na pomoći u očuvanju teritorijalne celovitosti Srbije i preneo da nije optimista kada je reč o pregovorima sa Prištinom. Izvor: Tanjug… »
Vučić preneo Putinu da nije optimista kad je reč o pregovorima sa Prištinom

Vučić preneo Putinu da nije optimista kad je reč o pregovorima sa Prištinom

Danas 04.12.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas u Sočiju sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom, kome je zahvalio na pomoći u očuvanju teritorijalne celovitosti Srbije i preneo da nije optimista kada je reč o pregovorima sa Prištinom… »
Putin Vučiću: Strateško partnerstvo sa Srbijom se potvrđuje svakodnevnim radom

Putin Vučiću: Strateško partnerstvo sa Srbijom se potvrđuje svakodnevnim radom

Novi magazin 04.12.2019
Predsednik Rusije Vladimir Putin izjavio je danas u susretu sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem da se strateško partnerstvo sa Srbijom potvrđuje svakodnevnim radom u domenu politike, ekonomije i bezbednosti. Putin je to rekao na početku… »
Peskov: Važna i dugoočekivana poseta Vučića Rusiji

Peskov: Važna i dugoočekivana poseta Vučića Rusiji

RTS 04.12.2019
Portparol Kremlja Dmitrij Peskov izjavio je da je poseta Rusiji srpskog predsednika Aleksandra Vučića važna i dugoočekivana i ocenio da su odnosi dve zemlje saveznički i zasnovani na partnerskom pristupu. Dmitrij Peskov je rekao da će Vučić… »
Vučić Putinu pre početka sastanka: Nisam optimista o konačnom kompromisnom rešenju Beograda i Prištine

Vučić Putinu pre početka sastanka: Nisam optimista o konačnom kompromisnom rešenju Beograda i Prištine

Kurir 04.12.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je, na početku razgovora sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom, da nije optimista kada je reč o postizanju konačnog kompromisnog rešenja između Beograda i Prišine. Vučić je potom, najavljujući teme o… »
Kremlj: Razgovor Vučića i Putina u četiri oka

Kremlj: Razgovor Vučića i Putina u četiri oka

Danas 04.12.2019
Predsednici Rusije i Srbije, Vladimir Putin i Aleksandar Vučić, razgovaraće danas u četiri oka, uz najbliže pomoćnike, saopštio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov. On je najavio da će biti održani i razgovori srpsko-ruske delegacije, a da će… »
Ruski mediji: Srbija je „brana“ od NATO

Ruski mediji: Srbija je „brana“ od NATO

Vesti online 04.12.2019
Sastanak Vladimira Putina i Aleksandra Vučića u Sočiju prema mišljenju ruskih eksperata, mogao bi da igra veliku ulogu u razvoju odnosa Moskve i Beograda piše „Raša tudej“ i dodaje da će dvojica predsednika razgovarati o hitnim pitanjima… »
Moskovski mediji: Dva skandala u Srbiji bacaju senku na posetu Vučića Rusiji

Moskovski mediji: Dva skandala u Srbiji bacaju senku na posetu Vučića Rusiji

Beta 04.12.2019
Do susreta predsednika Srbije i Rusije Aleksandra Vučića i Vladimira Putina dolazi nakon dva skandala koji bacaju senku na tu posetu, pišu današnji moskovski mediji. "Predstojeća poseta Vučića i njegovi razgovori u Sočiju sa Putinom imaju… »
Ruski mediji: Skandali bacaju senku na posetu Vučića, odnosi dve zemlje na testu

Ruski mediji: Skandali bacaju senku na posetu Vučića, odnosi dve zemlje na testu

N1 Info 04.12.2019
Do susreta predsednika Srbije i Rusije Aleksandra Vučića i Vladimira Putina dolazi nakon dva skandala koji bacaju senku na tu posetu, pišu moskovski mediji. "Predstojeća poseta Vučića i njegovi razgovori u Sočiju sa Putinom imaju principijelan… »

Vesti dana »