Povezane vesti
Vučević: Nulta tolerancija za nasilje nad decom
Blic 04.12.2019
Nulta tolerancija za nasilje nad decom i za one koji okreću glavu od tog problema - ključna je poruka gradonačelnika Novog Sada Miloša Vučevića sa juče održanog skupa o nacrtu Strategije za zaštitu dece od nasilja od 2020. do 2023. Javnu raspravu su… »
Javna rasprava o Strategiji za zaštitu dece od nasilja do 2023. godine
Dnevnik 04.12.2019
Javna rasprava o nacrtu Strategije za zaštitu dece od nasilja za period od 2020. do 2023. godine, koju organizuje Ministarstvo za rad, boračka i socijalna pitanja u saradnji sa Fondacijom ''Tijana Jurić'' održana je u Novom Sadu, a okupila je stručnjake… »
Potrebna neprestana borba protiv nasilja nad decom, nasilnicima mesto u zatvoru
RTV 04.12.2019
NOVI SAD - Javna rasprava o nacrtu Strategije za zaštitu dece od nasilјa za period od 2020. do 2023. godine, koju organizuje Ministarstvo za rad, boračka i socijalna pitanja u saradnji sa Fondacijom ''Tijana Jurić'' održana je u Novom Sadu, a okupila je… »
Vesti dana »
Tužilaštvo i MUP: U toku potraga za telom Aleksandra Nešovića kod Jarkovačkog jezera
Nova pre 11 minutajoš 63 povezane
Ima li Bugarska novca da organizuje Evroviziju i da li će im se isplatiti? Evo šta kažu njihovi stručnjaci
Telegraf pre 10 minutajoš 71 povezana
Ukrajinski napad na Moskvu najveći u godinu dana Detonacije u centru ruske prestonice, haos na aerodromima, vlasti priznale rekordan udar: Otkriveno šta je bilo na meti dronova
Blic pre 1 satjoš 24 povezane
SZO proglasila vanrednu situaciju: Raste broj žrtava ebole u Kongu i Ugandi
Euronews pre 20 minutajoš 23 povezane




