Povezane vesti

Mića Jovanović odustao od prodaje Megatrenda, kaže da je nasamaren

Mića Jovanović odustao od prodaje Megatrenda, kaže da je nasamaren

Nova ekonomija 05.12.2019
Bivši vlasnik Megatrenda Mića Jovanović izjavio je danas da je odustao od prodaje tog privatnog univerziteta konzorcijumu koji zastupa Dejan Đorđević zato što je "nasamaren”. Kako prenosi TV Prva, Jovanović je danas kazao da Đorđević nije… »
Mića Jovanović: Odustajem od prodaje Megatrenda

Mića Jovanović: Odustajem od prodaje Megatrenda

Dnevnik 05.12.2019
BEOGRAD: Vlasnik Univeziteta Megatrend Mića Jovanović kaže da je odustao od prodaje Univerziteta Dejanu Đorđeviću, jer nije ispunio nijednu obavezu iz ugovora. Tokom dana ću pokušati da se vratim u svoj kabinet. Razgovaraću s advokatima da se… »
Mića Jovanović za RTS: Dao sam sve, a nisam dobio ništa

Mića Jovanović za RTS: Dao sam sve, a nisam dobio ništa

RTS 05.12.2019
Što se mene tiče, ugovor sa Dejanom Đorđevićem o prodaji Univerziteta "Megatrend" je raskinut i ja sam od ponedeljka novi–stari rektor, rekao je za RTS vlasnik tog univerziteta Mića Jovanović. U intervjuu za RTS, Mića Jovanović kaže da je bio… »
Obrt u slučaju Megatrend: Od brzopotezne prodaje do povratka "nasamarenog" gazde

Obrt u slučaju Megatrend: Od brzopotezne prodaje do povratka "nasamarenog" gazde

N1 Info 05.12.2019
Novi obrt u slučaju "Megatrend". Dosadašnji vlasnik Mića Jovanović napravio je pun krug - od brzopotezne prodaje najstarijeg privatnog univerziteta u Srbiji, preko otkrića N1 da su kupci nepostojeći, do povratka navodno nasamarenog gazde. Iz dana u… »
Megatrend: Neuspela prodaja - u 100 i 500 reči

Megatrend: Neuspela prodaja - u 100 i 500 reči

Radio 021 05.12.2019
Od najavljene prodaje vredne 56 miliona evra do tvrdnje da je prevaren prošlo je nedelju dana - šta se desilo sa prodajom Megatrenda Miće Jovanovića. FoNet/Zoran Mrđa Vlasnik Megatrenda, Mić Jovanović Vlasnik Megatrenda Mića Jovanović odustao je… »
Šta se krije iza navodne prodaje Megatrenda?

Šta se krije iza navodne prodaje Megatrenda?

Blic 05.12.2019
Prvo je kao bomba odjeknula vest da Mića Jovanović prodaje Megatrend, a danas se, nakon čitave nedelje spekulacija da se radi o fiktivnoj prodaji, sumnji da je čitav slučaj nezakonit, čudnih i nelogičnih izjava obe strane, dogodio obrt: Jovanović… »
Mića Jovanović: Odustajem od prodaje Megatrenda

Mića Jovanović: Odustajem od prodaje Megatrenda

Slobodna Evropa 05.12.2019
Dosadašnji vlasnik Meatrenda Mića Jovanović je za televiziju Prva da je "prevaren" i da odustaje od prodaje tog univerziteta u Beogradu. Jovanović je prošle sedmice objavio da je, posle 30 godina postojanja, Megatrend prodao za 56,1 milion evra… »
Novi gazda nema para: Mića Jovanović odustao od prodaje Megatrenda

Novi gazda nema para: Mića Jovanović odustao od prodaje Megatrenda

Večernje novosti 05.12.2019
Vlasnik univerziteta ustanovio da novi vlasnik Dejan Đorđević nema novca da mu isplati prvu ratu. Vlasnik Megatrenda Mića Jovanović odustao je od prodaje Univerziteta jer je ustanovio da novi vlasnik Dejan Đorđević nema novca da mu isplati prvu… »
Mića Megatrend u megaproblemu: Odustajem od prodaje! Ja sam nasamaren i prevaren, ispao sam naivan!

Mića Megatrend u megaproblemu: Odustajem od prodaje! Ja sam nasamaren i prevaren, ispao sam naivan!

Kurir 05.12.2019
Tokom dana ću pokušati da se vratim u svoj kabinet. Razgovaraću sa advokatima da se raskine ugovor. Priznajem da sam ispao naivan... BEOGRAD - Mića Jovanović otkriva da je prevaren i da odustaje od prodaje Univerziteta Megatrend. On je to potvrdio za… »
Mića Jovanović odustao od prodaje Megatrenda: Bio sam naivan, raskinućemo ugovor

Mića Jovanović odustao od prodaje Megatrenda: Bio sam naivan, raskinućemo ugovor

N1 Info 05.12.2019
Vlasnik Megatrenda Mića Jovanović rekao je da odustaje od prodaje tog Univerziteta, i da je prevaren, prenosi tv Prva. Jovanović je prošle sedmice objavio da je, posle 30 godina postojanja, Megatrend prodao za 56,1 milion evra nemačkom konzorcijumu… »
Mića Jovanović: Odustajem od prodaje Megatrenda

Mića Jovanović: Odustajem od prodaje Megatrenda

Sputnik 05.12.2019
Vlasnik Univerziteta Megatrend Mića Jovanović kaže da je odustao od prodaje Univerziteta Dejanu Đorđeviću, jer on nije ispunio nijednu obavezu iz ugovora. „Tokom dana ću pokušati da se vratim u svoj kabinet. Razgovaraću sa advokatima da se… »
Ministarstvo prosvete nije obavešteno o prodaji Megatrenda

Ministarstvo prosvete nije obavešteno o prodaji Megatrenda

N1 Info 05.12.2019
Ministarstvo prosvete još nije obavešteno o prodaji privatnog Univerziteta Megatrend, rečeno je FoNetu u pres službi tog ministarstva. Kako je navedeno, Ministarstvo prosvete jedine informacije o prodaji Megatrenda ima iz medija. U Ministarstvu… »
Ministarstvo prosvete nije obavešteno o prodaji "Megatrenda"

Ministarstvo prosvete nije obavešteno o prodaji "Megatrenda"

RTS 05.12.2019
Ministarstvo prosvete još nije obavešteno o prodaji privatnog Univerziteta "Megatrend", rečeno je "Fonetu" u pres-službi tog ministarstva. Kako je navedeno, Ministarstvo prosvete jedine informacije o prodaji "Megatrenda" ima iz medija. U Ministarstvu… »
Mića Jovanović: Prevaren sam, odustajem od prodaje Megatrenda

Mića Jovanović: Prevaren sam, odustajem od prodaje Megatrenda

Danas 05.12.2019
Rektor Univerziteta Megatrend Mića Jovanović izjavio je danas da je prevaren i da odustaje od prodaje Megatrenda kao i da će zatražiti raskid ugovora o prodaji. „Tokom dana ću pokušati da se vratim u svoj kabinet. Razgovaraću sa advokatima da se… »
Mića odustaje od prodaje Megatrenda: Ispao sam naivan, Đorđević prevario mnoge

Mića odustaje od prodaje Megatrenda: Ispao sam naivan, Đorđević prevario mnoge

Jugmedia 05.12.2019
Mića Jovanović kazao je danas za Prva TV i B92 da je prevaren, nasamaren i da odustaje od prodaje Univerziteta Megatrend. Jugmedii su se posle objave o tome da je Dejan Đorđević, inače rođeni Leskovčanin, kupio Megatrend, svakodnevno javljali… »
Mića Jovanović: Odustajem od prodaje Megatrenda, prevaren sam!

Mića Jovanović: Odustajem od prodaje Megatrenda, prevaren sam!

Telegraf 05.12.2019
Jovanović naglašava da Đorđević nije ispunio nijednu obavezu iz ugovora i da će taj ugovor biti raskinut. Mića Jovanović izjavio je za Prva TV da je prevaren i da odustaje od prodaje Univerziteta Megatrend. Naime, redakciji Prve TV i Univerzitetu… »

Vesti dana »