Povezane vesti

Nikola Lazetić: Nije me Lalatović doveo u klub, neću zbog njega otići!

Nikola Lazetić: Nije me Lalatović doveo u klub, neću zbog njega otići!

Hot sport 06.12.2019
‘Potkačio’ je trener Vojvodine Nenad Lalatović sportskog direktora ovog kluba Nikolu Lazetića na konferenciji za novinare posle pobede nad Radnikom, a sada je stigao odgovor. Nenad Lalatović je istakao pre dva dana da ne zna da li je Nikola… »
Nikola Lazetić: Lalatoviću, nisam podneo ostavku

Nikola Lazetić: Lalatoviću, nisam podneo ostavku

Mondo 06.12.2019
"U dogovoru sa klupskim čelnicima, nisam se pojavljivao na treninzima, jer sam želeo da dok takmičenje traje ne utičem na atmosferu i pripreme ekipe za finiš prvog dela prvenstva", poručio sportski direktor Vojvodine. "U dogovoru sa klupskim… »
Lazetić: Nisam podneo ostavku, niti ću to učiniti zbog Lalatovića!

Lazetić: Nisam podneo ostavku, niti ću to učiniti zbog Lalatovića!

Sportski žurnal 06.12.2019
Nikola Lazetić, sportski direktor Vojvodine, ostaje čvrst u stavu da neće još javno da istupa i upušta se u polemike kako bi omogućio ekipi da u miru završi prvenstvo. Nisu Nikolu Lazetića pokolebale ni reči šefa stručnog štaba Nenada… »
Lazetić odgovorio Lalatoviću: Evo zašto sportski direktor Vojvodine nije dolazio u klub!

Lazetić odgovorio Lalatoviću: Evo zašto sportski direktor Vojvodine nije dolazio u klub!

Telegraf 06.12.2019
Nastavlja se verbalni konflikt između trenera i sportskog direktora Voše. Iako je Nenad Lalatović nedavno izjavio da Vojvodina nema sportskog direktora, Nikola Lazetić je vrlo brzo demantovao da je otišao sa te funkcije. U izjavi za Sportski žurnal… »
Lazetić demantuje ostavku: Zbog Lalatovića sigurno neću otići

Lazetić demantuje ostavku: Zbog Lalatovića sigurno neću otići

Mozzart sport 06.12.2019
Zbog njega nisam ni došao u Vojvodinu, poručuje sportski direktor. Igranka u Novom Sadu se nastavlja. Trener Vojvodine Nenad Lalatović je nakon poslednje utakmice u prvenstvu rekao da je u svlačionici ekipe mnogo bolja atmosfera otkako je sportski… »

Vesti dana »