Povezane vesti

Junakinja pobede Srbije nad Slovenijom iskrena: Imala sam osećaj, pa sam preuzela odgovornost!

Junakinja pobede Srbije nad Slovenijom iskrena: Imala sam osećaj, pa sam preuzela odgovornost!

Telegraf 06.12.2019
Kristina Liščević je preuzela odgovornost na meču koji je vodio naše devojke u drugi krug. Rukometašica Srbije Kristina Liščević bila je zadovoljna posle izborene drugu faze na Svetskom prvenstvu u Japanu. Srbija je u direktom duelu za prolazak u… »
Moral ekipe je ključna stvar: Selektor rukometašica analizirao meč sa Slovenkama!

Moral ekipe je ključna stvar: Selektor rukometašica analizirao meč sa Slovenkama!

Telegraf 06.12.2019
Obradović istakao i da je Srbija imala dosta sreće. Selektor ženske rukometne reprezentacije Srbije Ljubomir Obradović, posle plasmana u drugu fazu Svetskog prvenstva, rekao je da je moral ekipe bio ključan za ovakav ishod. Podsetimo, Srbija je… »
Rukometašice Srbije pobedile Sloveniju za drugu fazu SP

Rukometašice Srbije pobedile Sloveniju za drugu fazu SP

Sputnik 06.12.2019
Ženska rukometna reprezentacija Srbije pobedila je Sloveniju sa 29:27 (12:11) u poslednjem meču grupne faze na Svetskom prvenstvu u Japanu. Izabranice Ljubomira Odradovića tim trijumfom obezbedile su drugu fazu takmičenja, a ostale su i u igri za… »

Vesti dana »