Povezane vesti

Vučić posle predstavljanja novih helikoptera: Oni su čuvari naše zemlje, našeg neba (foto)

Vučić posle predstavljanja novih helikoptera: Oni su čuvari naše zemlje, našeg neba (foto)

Večernje novosti 07.12.2019
Predsednik je čestitao građanima Srbije i Vojsci Srbije nakon obilaska novih helikoptera Vojske Srbije. Predsednik Vučić je čestitao građanima Srbije i Vojsci Srbije nakon obilaska novih helikoptera Vojske Srbije. Srbija ovo nikada nije imala… »
Predstavljeno 14 novih helikoptera Vojske Srbije (FOTO)

Predstavljeno 14 novih helikoptera Vojske Srbije (FOTO)

Politika 07.12.2019
Prvi put u javnosti „leteći tenkovi” Mi-35, predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao da će i dogodine stići „određene stvari”. Na vojnom aerodromu „Pukovnik pilot Milenko Pavlović” u Batajnici su, u prisustvu predsedika Srbije… »
Ovo povećava sposobnost Vojske Srbije u potpunosti: Vučić na prezentaciji novih helikoptera

Ovo povećava sposobnost Vojske Srbije u potpunosti: Vučić na prezentaciji novih helikoptera

Telegraf 07.12.2019
Prezentacija helikoptera Mi-35, H-145M i Mi-17 održava se na aerodromu "Pukovnik Milenko Pavlović" u Batajnici. Novi helikopteri Vojske Srbije, među kojima su i ruski Mi-35 koji su nedavno dopremljeni u zemlju, predstavljeni su danas javnosti na… »
Vučić na predstavljanju helikoptera: Ovako vojska nikada nije bila opremljena

Vučić na predstavljanju helikoptera: Ovako vojska nikada nije bila opremljena

N1 Info 07.12.2019
"Srbija nikada ovo nije imala", izjavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić na predstavljanju novih helikoptera Vojske Srbije. Izvor: N1 To su, rekao je on na Aerodromu "Pukovnik Milenko Pavlović" u Batajnici, na predstavljanju novih helikoptera… »
Evo na čemu nam svi zavide! Predstavljeni leteći tenkovi: Ruski helikopteri Mi-35 nova snaga Vojske Srbije (video)

Evo na čemu nam svi zavide! Predstavljeni leteći tenkovi: Ruski helikopteri Mi-35 nova snaga Vojske Srbije (video)

Pravda 07.12.2019
Novi helikopteri Vojske Srbije, među kojima su i ruski Mi-35 koji su nedavno dopremljeni u zemlju, predstavljeni su danas javnosti na aerodromu u Batajnici, u prisustvu predsednika Aleksandra Vučića. Ruski Mi-35 helikopteri važe za jedne od najboljih… »
Vučić na prezentaciji helikoptera: Srbija ovo nikada nije imala

Vučić na prezentaciji helikoptera: Srbija ovo nikada nije imala

RTS 07.12.2019
Prezentacija novih helikoptera Mi-35M, H-145M i Mi-17 kojima je opremljena Vojska Srbije održana je na aerodromu "Pukovnik Milenko Pavlović" u Batajnici. Kada se pogleda kako mašine izgledaju, jasno je zašto za njih kažu da su "strah i trepet", rekao… »
Vučić: Vojska ovako nikad nije bila opremljena

Vučić: Vojska ovako nikad nije bila opremljena

Danas 07.12.2019
„Srbija nikada ovo nije imala“, izjavio je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić na predstavljanju novih helikoptera Vojske Srbije. To su, rekao je on na Aerodromu „Pukovnik Milenko Pavlović“ u Batajnici, na predstavljanju novih helikoptera… »
Vučić poručio iz batajnice: Sada imamo dovoljno snage za odvraćanje od agresije

Vučić poručio iz batajnice: Sada imamo dovoljno snage za odvraćanje od agresije

Kurir 07.12.2019
Obezbeđivanjem novih helikoptera nasa vojska će imati dovoljne snage za odvraćanje od agresije na našu zemlju, izjavio je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić na predstavljanju novih helikoptera Vojske Srbije, među kojima su i ruski Mi-35… »
Predstavljeni novi vojni helikopteri u Batajnici

Predstavljeni novi vojni helikopteri u Batajnici

Slobodna Evropa 07.12.2019
Novi ruski helikopteri Mi-35, Mi-17 i zapadnoevropski H-145 Erbas za Ratno vazduhoplovstvo i protivvazdušnu odbranu Vojske Srbije predstavljeni su 7. decembra na vojnom aerodromu "Pukovnik-pilot Milenko Pavlović" u Batajnici kod Beograda. Četiri… »

Vesti dana »