Povezane vesti

Bivši igrač Partizana jasan: Hoću u Zvezdu!

Bivši igrač Partizana jasan: Hoću u Zvezdu!

Večernje novosti 07.12.2019
Zvezda je moj dečački san. Oduvek sam bio navijač Zvezde i dosta ljudi je to znalo. Nije bila to tajna ni u Partizanu - poručio je Birmančević. Crvena zvezda je zainteresovana da u svoje redove dovede Veljka Brimančevića iz Čukaričkog. Mladi… »
Veljko Birmančević: Hoću u Zvezdu! U Partizanu su svi znali za koga navijam!

Veljko Birmančević: Hoću u Zvezdu! U Partizanu su svi znali za koga navijam!

Hot sport 07.12.2019
Velika želja Crvene zvezde je krilni napadač Čukaričkog Veljko Birmančević, a on se sada oglasio o interesovanju kluba za koji navija od malena. Ako se pita Veljko Birmančević sledeća stanica je ‘Ljutice Bogdana’. Krilni napadač Čukaričkog… »
Nekadašnji fudbaler Partizana nema dilemu: "Čuo sam da me Zvezda traži, baš bih voleo!"

Nekadašnji fudbaler Partizana nema dilemu: "Čuo sam da me Zvezda traži, baš bih voleo!"

Sportske.net 07.12.2019
Kaže da bi mu dečački san bio ispunjen. Crvena zvezda traga za krilnim napadačima, kao i u svakom prelaznom roku u prethodnih nekoliko godina, a najnovija meta jeste fudbaler Čukaričkog, Veljko Birmančević. Veljko je dete Partizana, prošao je… »
"Zvezda je moj dečački san": Partizan je u njemu video igrača za budućnost, ali on uopšte ne krije da voli crveno-bele!

"Zvezda je moj dečački san": Partizan je u njemu video igrača za budućnost, ali on uopšte ne krije da voli crveno-bele!

Sportal blic 07.12.2019
Mladi fudbaler Čukaričkog, želi da pređe u ove zime i nada se svim srcem da će se klubovi dogovoriti oko transfera. Jasno je da se čeka i mig navijača Crvene zvezde, koji nisu za dovođenje nekadašnjih igrača Partizana, ali je činjenica da… »
Oglasio se i Birmančević, "gori" od želje da pređe u Zvezdu: Daće bog da budem crveno-beli!

Oglasio se i Birmančević, "gori" od želje da pređe u Zvezdu: Daće bog da budem crveno-beli!

Telegraf 07.12.2019
Dete Partizana na pragu prelaska u Zvezdu. Gde ima dima, ima i vatre, a žar je, nakon spekulacija o transferu Birmnačevića u Zvezdu, raspirio fudbaler Čukaričkog izjavom da je i "kao igrač Partizana bio pristalica kluba sa Marakane". Dakle, sada je… »
Birmančević jasan i glasan: Želim u Crvenu zvezdu

Birmančević jasan i glasan: Želim u Crvenu zvezdu

Mozzart sport 07.12.2019
Navijač sam kluba sa Marakane, znali su to i u Partizanu, kaže fudbaler Čukaričkog. Što se tiče Veljka Birmančevića, nikakva dilema ne postoji. Mladi fudbaler Čukaričkog želi da pređe u Crvenu zvezdu ove zime i nada se svim srcem da će… »
Birmančević bez uvijanja: Hoću u Zvezdu!

Birmančević bez uvijanja: Hoću u Zvezdu!

Mondo 07.12.2019
Krilni napadač Čukaričkog ne krije da mu je san da zaigra u crveno-belom dresu. Krilni napadač Čukaričkog ne krije da mu je san da zaigra u crveno-belom dresu. Ponikao je u Partizanu, stigao i do dresa prvog tima, ali san mu je da zaigra za… »

Vesti dana »