Povezane vesti

Tevez otkrio detalje sa “Old Traforda”: Svi su vozili “ferari”, ismevali su me što dolazim u klupskom “audiju”

Tevez otkrio detalje sa “Old Traforda”: Svi su vozili “ferari”, ismevali su me što dolazim u klupskom “audiju”

Večernje novosti 07.12.2019
Argentinac priznao da je imao velike probleme sa saigračima zbog automobila i da ga je Runi tada spasao. Uoči gradskog derbija Mančestera između Junajteda i Sitija igrač koji je nosio dresove oba kluba, Karlos Tevez je dao intervju za “Marku”. U… »
Neviđeni snobovi! Tevez: Saigrači u Junajtedu su me toliko maltretirali kada sam došao, da mi je Vejn Runi dao lamborgini!

Neviđeni snobovi! Tevez: Saigrači u Junajtedu su me toliko maltretirali kada sam došao, da mi je Vejn Runi dao lamborgini!

Sportal blic 07.12.2019
Argentinski napadač Karlos Tevez otkrio je neverovatan detalj iz njegove karijere u Mančester junajtedu. Stigavši na pozajmicu u slavni klub sa "Old Traforda", koja je prerasla u dvogodišnju saradnju uključujući i titulu u Ligi šampiona, Tevez se… »
Tevez otvorio dušu: Smejali su mi se na prvom treningu Mančestera, a Runi mi je zbog toga poklonio Lambordžini

Tevez otvorio dušu: Smejali su mi se na prvom treningu Mančestera, a Runi mi je zbog toga poklonio Lambordžini

Hot sport 07.12.2019
Karlos Tevez je sa Vejnom Runijem činio eksplozivan napadački par u timu Aleksa Fergusona. Osvojili su sve što su mogli da osvoje u sezoni 2008. Dvojac je tada iskoao prijateljstvo koje trajte i i danas. U intervjuu ESPN-u napadač Boke prisetio se… »

Vesti dana »