Povezane vesti
Ilić i Majić: Moguće je goniti nekog iz vlasti samo ako ga ona "pusti niz vodu"
N1 Info 07.12.2019
Zamenik republičkog tužioca Goran Ilić izjavio je da postoje ustavne i zakonodavne, normativne, prepreke da bi tužilaštvo bilo nezavisno, ali da tome ne pogoduje ni društveni abijent, jer se nezavisne institucije ne vrednuju dovoljno. "Nema ni… »
Ilić i Majić: Moguće je krivično goniti nekog iz vlasti samo ako ga ona pusti niz vodu
Novi magazin 07.12.2019
Zamenik republičkog tužioca Goran Ilić izjavio je danas da postoje ustavne i zakonodavne, normativne, prepreke da bi tužilaštvo bilo nezavisno, ali da tome ne pogoduje ni društveni abijent, jer se nezavisne institucije ne vrednuju dovoljno. "Nema ni… »
Vesti dana »
Aćimović: Sporazum SAD i Irana doneo bi stabilizaciju tržišta nafte, rasplet oko NIS-a još nije izvestan
RTS pre 14 minutajoš 29 povezanih
Osmaci danas polažu test iz srpskog jezika na završnom ispitu
Glas Šumadije pre 19 minutajoš 18 povezanih
Planeta bruji o golu Švedske - da li je Tunis oštećen?! VAR u centru pažnje - drama na terenu i odluka o kojoj priča ceo svet! (video)
Kurir pre 4 minutajoš 23 povezane
Promenljivo oblačno i svežije, uz povremenu kišu i lokalne pljuskove
N1 Info pre 9 minutajoš 16 povezanih



