Povezane vesti

Milošević presekao spekulacije o odlasku iz Partizana: Trudiću se da malo smirim glavu, plan je da ostanem do kraja ugovora

Milošević presekao spekulacije o odlasku iz Partizana: Trudiću se da malo smirim glavu, plan je da ostanem do kraja ugovora

Večernje novosti 07.12.2019
Trudim se da u što kraćem periodu oformim tim koji će se boriti za titulu i otići još dalje u Evropi, kaže Savo. PARTIZAN možda i može sa svim i svakim, ali ne može protiv - sebe! Fudbaleri Save Miloševića su ove sezone pokazali kvalitet više… »
Savo progovorio o svom statusu u Partizanu: Došao sam da ostanem do kraja ugovora

Savo progovorio o svom statusu u Partizanu: Došao sam da ostanem do kraja ugovora

Telegraf 07.12.2019
Trener crno-belih ima dugoročne planove sa klubom. Fudbaleri Partizana priliku za popravni posle poraza od Napretka imaju protiv Rada na Banjici u duelu 20. kola Super lige koji se u igra nedelju od 13.30. Pre samog meča na pitanja novinara odgovarao je… »
Savo Milošević detektovao još jedan problem: Nema zajedništva u Partizanu, biće bolnih odluka

Savo Milošević detektovao još jedan problem: Nema zajedništva u Partizanu, biće bolnih odluka

Mozzart sport 07.12.2019
„To nije kažnjavanje, već proces selekcije ekipe“, uverava trener crno-belih i priznaje da je prenaglio izjavom posle poraza od Napretka. Dvaput se opraštao od titule. U sredu veče je izjavom kako će i njegov status biti piod znakom pitanja dao… »
Milošević: Želim da radim dugoročno, trudiću se da smirim glavu! Trener Partizana najavljuje rezove

Milošević: Želim da radim dugoročno, trudiću se da smirim glavu! Trener Partizana najavljuje rezove

Hot sport 07.12.2019
Fudbaleri Partizana u matine terminu od 13.30 igraju na Banjici utakmicu protiv Rada. Savo Milošević je pred meč izneo svoja očekivanja na konferenciji za medije. Na konferenciji je u fokusu bio nedavni neuspeh protiv Napretka, a ne naredni protivnik… »
Milošević: Trudiću se i ja da smirim glavu, ekipi nedostaje zajedništvo...

Milošević: Trudiću se i ja da smirim glavu, ekipi nedostaje zajedništvo...

Mondo 07.12.2019
"Plan je da radim dugoročno", rekao je trener crno-belih nakon što su se glave u Humskoj ohladile i situacija sagledala prisebnije. "Plan je da radim dugoročno", rekao je trener crno-belih nakon što su se glave u Humskoj ohladile i situacija sagledala… »
„Nisam ljut, više mi je žao igrača” Savo Milošević ponovo bez dlake na jeziku: Nema zajedništva u Partizanu!

„Nisam ljut, više mi je žao igrača” Savo Milošević ponovo bez dlake na jeziku: Nema zajedništva u Partizanu!

Sportal blic 07.12.2019
Savo Milošević, trener fudbalera Partizana, posle poraza od Napretka, spustio je loptu i u najavi meča koji crno-beli igraju u nedelju protiv Rada od 13.30 u gostima, najavio je da mu je plan da ostane na trenutnoj poziciji do leta 2022. -Trudiću se… »

Vesti dana »