Povezane vesti
Ambasada SAD u Prištini: Bez selektivnog gonjenja zbog izgovorenog
RTV 07.12.2019
PRIŠTINA - Američka ambasada u Prištini saopštila je danas da su zapaljiva retorika i istorijski revizionizam u vezi sa događajima 1999. godine neprihvatljivi i upozorila da se ne vrši selektivno krivično gonjenje zbog izgovorenog na osnovu političke… »
Ambasada SAD u Prištini: Neprihvatljiv istorijski revizionizam
Slobodna Evropa 07.12.2019
Zapaljiva retorika i istorijski revizionizam koji smo videli nedavno u vezi s događajima iz 1999. godine su neprihvatljivi, saopštila je Ambasada Sjedinjenih Američkih Država u Prištini nakon izjava predsednika Srbije koji je masakr u selu Račak, kada su… »
Ambasada SAD: Ne revizionizmu, ali i selektivnom procesuiranju
Novi magazin 07.12.2019
Ambasada SAD u Prištini saopštila je danas da su zapaljiva retorika i revizionizam neprihvatljivi, ali i upozororila na selektivno procesuiranje govora na osnovu političke orijentacije ili pripadnosti zajednici, preneo je Kossev. "Sloboda govora je dugo… »
Advokat Tom Gaši podneo prijavu protiv Vučića zbog izjave o Račku
Danas 06.12.2019
Nekadašnji pravni zastupnik porodica žrtava u slučaju Račak, advokat Tom Gaši podneo je danas Specijalnom tužilaštvu u Prištini krivičnu prijavu protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučića zbog izjave da je „Račak fabrikovan“, prenosi Kossev. U krivičnoj… »
Vesti dana »
Iranski ministar: Ubistvo Laridžanija neće destabilizovati politički sistem
RTV pre 28 minutajoš 27 povezanih
Jokić i Denver Nagetsi pobedili Filadelfiju, srpski centar delio asistencije
Newsmax Balkans pre 58 minutajoš 38 povezanih
Prestanak padavina, uz jak vetar: Kakvo nas vreme očekuje do kraja nedelje
N1 Info pre 2 satajoš 21 povezana
Zasedanje trajalo više od 20 sati: Održana sednica Skupštine grada Niša, odlučivalo se o 38 tačaka dnevnog reda
Blic pre 28 minutajoš 15 povezanih
BLOG UŽIVO: Iran najavio jače odmazde nakon smrti Laridžanija, nastavljeni napadi na Izrael
Insajder pre 1 satjoš 11 povezanih




