Povezane vesti

Superliga: TSC prekinuo niz Vojvodine, kiks Čukaričkog, Voždodvac slavio u Ivanjici

Superliga: TSC prekinuo niz Vojvodine, kiks Čukaričkog, Voždodvac slavio u Ivanjici

Večernje novosti 08.12.2019
Radnik je na svom terenu u Surdulici sa 2:0 savladao Inđiju, a Napredak je u Kruševcu sa 2:1 pobedio Mačvu. Fudbaleri TSC-a pobedili su danas kao domaćini Vojvodinu sa 2:0, u 20. kolu Super lige Srbije. Vojvodina je tako prekinula niz od četiri… »
Superliga: TSC - Vojvodina 2:0 (UŽIVO)

Superliga: TSC - Vojvodina 2:0 (UŽIVO)

Dnevnik 08.12.2019
SENTA: Derbi 20. kola fudbalske Superlige Srbije odigran je u Senti, a od dva najbolja plasirana vojvođanska tima, domaći TSC iz Bačke Topole bio je bolji od novosadske Vojvodine rezultatom 2:0. Tok meča: 96` Posle čak šest minuta sudijske… »
Nenad Lalatović: TSC je bio odlučniji, šta sam imao da kažem o Lazetiću, rekao sam!

Nenad Lalatović: TSC je bio odlučniji, šta sam imao da kažem o Lazetiću, rekao sam!

Hot sport 08.12.2019
Posle poraza njegovog tima od TSC-a, šef stručnog štaba Vojvodine Nenad Lalatović izjavio je da je domaćin bio agresivniji i odlučniji, te da je to prelomilo pitanje pobednika. Vojvodina je danas izgubila od TSC-a u Senti rezultatom 2:0 (1:0), u 20… »
Lalatović ponosan na igrače i pored poraza, o Lazetiću ni reči!

Lalatović ponosan na igrače i pored poraza, o Lazetiću ni reči!

Sportske.net 08.12.2019
Strateg Voše nije u najboljim odnosima sa sportskim direktorom kluba. Posle poraza njegovog tima od TSC-a, šef stručnog štaba Vojvodine Nenad Lalatović izjavio je da je domaćin bio agresivniji i odlučniji, te da je to prelomilo pitanje pobednika… »
Poslednje jesenje kolo: TSC naplatio dug Vojvodini, Zmajevi izleteli iz ivanjičke magle, Proleter našao izlaz iz mraka

Poslednje jesenje kolo: TSC naplatio dug Vojvodini, Zmajevi izleteli iz ivanjičke magle, Proleter našao izlaz iz mraka

Mozzart sport 08.12.2019
Novosađani posle pet poraza u ligi srušili Brđane. Na sjajan način je TSC otvorio svoju debitantsku polusezonu u eliti, a na jednako blistav način je i završio. Na stadionu u Senti igrao se vojvođanski derbi u poslednjem, 20. kolu jesenjeg dela… »
SLS: Derbi Vojvodine pripao tsc-u, Čuka pala u Novom Sadu, Radnički do sigurne ‘trojke’ (video)

SLS: Derbi Vojvodine pripao tsc-u, Čuka pala u Novom Sadu, Radnički do sigurne ‘trojke’ (video)

Hot sport 08.12.2019
Odigrano je poslednje jesenje kolo u Superligi Srbije, na šest utakmica u pet su svlavili domaćini. TSC je u vojvođanskom derbiju u Senti dočekao Vojvodinu i slavio sa 2:0. Tim iz Bačke Topole je novosađane načeo u 33. minutu, a to je bio prvi gol… »
LSL - Voša izgubila vojvođanski derbi, sigurne Nišlije, "čarapani" nastavili niz!

LSL - Voša izgubila vojvođanski derbi, sigurne Nišlije, "čarapani" nastavili niz!

Sportske.net 08.12.2019
Na programu je bio i "derbi Tvitera". U terminu od 15 časova danas je odigrano pet utakmica 20. kola Linglong Superlige Srbije. TSC iz Bačke Topole ostvario je pobedu nad Vojvodinom u malom vojvođanskom derbiju. U Senti je bilo 2:0 za nominalnog… »

Vesti dana »