Povezane vesti
Pećanac (30) opljačkao džamiju kod Novog Pazara: Ukrao novac, verske knjige i ozvučenje
Telegraf 09.12.2019
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati. Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Pazaru uhapsili su I. Š. (30) iz Peći zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo krađa, saopštila je danas PU Novi Pazar. Sumnja se da je… »
Maloletnik iz Temerina ukrao kutiju sa dobrovoljnim prilozima
Večernje novosti 09.12.2019
Novosadska policija odneće prijavu protiv zbog sumnje da je počinio krađu. NOVOSADSKA policija će u redovnom podneti krivičnu prijavu protiv maloetnika iz Temerina osumnjičenog za krađu. On se sumnjiči da je u subotu, oko četiri sata ujutru, iz pekare u… »
MUP: Maloletnik ukrao kutiju s novcem priloženim u humanitarne svrhe
Moj Novi Sad 09.12.2019
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova podneće krivičnu prijavu protiv maloletnika iz Temerina, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivično delo krađa. Kako javljaju iz Policijske uprave u Novom Sadu, sumnja se da je on u subotu, oko 4… »
Vesti dana »

Rektorski kolegijum traži istragu policijske brutalnosti, MUP ističe transparentnost i odgovornost
Naslovi.ai pre 2 satajoš 28 povezanih

Tramp isključuje američke trupe u Ukrajini, NATO i EU lideri podržavaju bezbednosne garancije
Naslovi.ai pre 10 minutajoš 293 povezane

Kordon policije na protestu u Pančevu: Uhapšeni student ETF sutra pred sudom FOTO
Nova pre 1 satjoš 42 povezane