Povezane vesti
Đorđević se nagodio i priznao krivicu da je lagao o napadu
Dnevnik 09.12.2019
BEOGRAD: Nesuđeni kupac Megatrenda Dejan Đorđević priznao je danas da je u petak lažno prijavio kako je nad njim izvršeno razbojništvo upadom tri muškarca u stan, jer se ispostavilo da su u pitanju bili vlasnici stana, i zaključio sporazum sa Trećim… »
Đorđević dobio tri meseca zatvora, uslovno godinu dana: Nesuđeni kupac Megatrenda osuđen zbog lažnog prijavljivanja
Kurir 09.12.2019
Nesuđeni kupac Univerziteta Megatrend Dejan Đorđević osuđen je zbog lažnog prijavljivanja na tri meseca, uslovno godinu dana Okrivljeni je danas priznao u Trećem osnovnom javnom tužilastvu u Beogradu izvršenje krivičnog dela lažno prijavljivanje iz člana… »
Vesti dana »
Rafal zbog kvara morao prisilno da sleti: Incident u Hrvatskoj, kružio iznad Zagreba, obustavljeno izvršenje zadatka!
Blic pre 5 satijoš 1 povezana
Dolovac: Zakoni o pravosuđu veliki korak unazad u procesu reforme javnog tužilaštva i sudstva
Danas pre 2 satajoš 1 povezana
(Foto, video) Prvi snimci mesta gde je pronađeno telo devojke. Sve vrvi od policije, sumnja se da je u pitanju nestala Milica: Pronašli je 12 kilometara od mesta nestanka?!
Blic pre 3 satajoš 1 povezana
Policija uhapsila muškarca (45) u Kraljevu: Sumnja se da je pokušao da iznudi novac od sugrađanina
Kurir pre 1 satjoš 1 povezana



