Povezane vesti

Tadića proganja polufinale LŠ: Nikad nisam video takvu tišinu, delovalo je kao da ljudi danima ne mogu da pričaju i jedu

Tadića proganja polufinale LŠ: Nikad nisam video takvu tišinu, delovalo je kao da ljudi danima ne mogu da pričaju i jedu

Večernje novosti 10.12.2019
Bilo je to veliko razočarenje, jer smatram da smo zaslužili da budemo u finalu. Meč protiv Reala je bio poseban - poručio je Dušan. Kapiten fudbalera Ajaksa Dusan Tadić u intervjuu za britanski Gardijan rekao je da nikad neće zaboraviti tišinu… »
Tadić potvrdio i Englezima: Da, odbio sam 42.000.000 - sreću ne možeš da kupiš novcem

Tadić potvrdio i Englezima: Da, odbio sam 42.000.000 - sreću ne možeš da kupiš novcem

Mozzart sport 10.12.2019
"Bogat sam iznutra", poručio srpski as. Najbolji srpski fudbaler Dušan Tadić (31) dao je intervju za ugledni Gardijan i u tom razgovoru potvrdio da je letos imao basnoslovnu ponudu iz Kine, kako je MOZZART Sport pisao u junu. On se još jednom vratio… »
Tadić otkrio, zbog čega je letos odbio da postane najplaćeniji srpski igrač svih vremena!

Tadić otkrio, zbog čega je letos odbio da postane najplaćeniji srpski igrač svih vremena!

Sportske.net 10.12.2019
Potvrdio da je nepristojna ponuda bila na stolu, ali nije mnogo razmišljao... Dušan Tadić nikada neće zaboraviti tišinu posle preokreta Totenhema na Areni. "Nikad nisam čuo takvu tišinu, na tribinama, ali i u klubu danima posle. Ljudi su izgledali… »

Vesti dana »

Alaves pobedio Hetafe u Primeri

Alaves pobedio Hetafe u Primeri

Danas pre 1 satjoš 2 povezane
Odbojkašice Srbije poražene od Kine u Ligi nacija

Odbojkašice Srbije poražene od Kine u Ligi nacija

Danas pre 4 satijoš 1 povezana
Protest na britanskim plažama zbog zagađenja vode

Protest na britanskim plažama zbog zagađenja vode

Politika pre 10 minutajoš 2 povezane
Na današnji dan, 19. maj

Na današnji dan, 19. maj

B92 pre 1 satjoš 1 povezana