Povezane vesti
Kuburović: Izvršni postupak u privrednim sudovima u 2020. elektronski
Danas 10.12.2019
Ministarka pravde Srbije Nela Kuburović izjavila je danas da 2020. treba da bude godina u kojoj će ceo izvršni postupak u privrednim sudovima biti vođen elektronskim putem. „Nadamo se da ćemo na taj način bar za duplo skratiti postupak izvršenja… »
Vesti dana »

Američka kompanija Genasys: Nema dokaza o upotrebi LRAD-a u Beogradu
Danas pre 26 minutajoš 4 povezane

Antonio Košta ohrabren razgovorom Zelenskog i Trampa: Nastavićemo razgovore sa ukrajinskim predsednikom na Evropskom savetu
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Ima topa-nema topa, u magacinu je, u stvari pored Skupštine: Dačić danima ne može da se dogovori sam sa sobom
Danas pre 2 satajoš 2 povezane

Poginuli bračni par i još jedna osoba: Detalji stravičnog sudara kod Melenaca: Dva automobila potpuno izgorela, traktor smrskan, oglasio se i MUP (foto, video)
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

Kecmanović pobedio u prvom kolu mastersa u Majamiju, srpski teniser u drugoj rundi protiv petog nosioca
Danas pre 2 satajoš 2 povezane