Povezane vesti

Bivši košarkaš Milan Gurović tukao suprugu, dobio krivičnu prijavu zbog nasilja

Bivši košarkaš Milan Gurović tukao suprugu, dobio krivičnu prijavu zbog nasilja

Telegraf 11.12.2019
On je u stanu nasrnuo na svoju ženu. Bivši košarkaš Milan Gurović priveden je juče nakon što je u stanu u Beogradu pretukao svoju suprugu i ćerku, saznaje "Blic". Kako saznajemo, Gurović je u stanu nasrnuo na ženu i maloletnu ćerku (16). Protiv… »
Gurović uhapšen - nasilje u porodici u Srbiji ne jenjava

Gurović uhapšen - nasilje u porodici u Srbiji ne jenjava

Južne vesti 11.12.2019
Fonet/arhiva/Aleksandar Barda Novi slučaj nasilja u porodici u Srbiji izazvao je lavinu komentara, možda zato što je osumnjičeni, bivši košarkaški reprezentativac Milan Gurović poznat u javnosti. Gurović je u sredu uhapšen zbog sumnje da je bio… »
Uhapšen Milan Gurović

Uhapšen Milan Gurović

N1 Info 11.12.2019
Kako N1 saznaje, bivši košarkaš Milan Gurović je uhapšen i određeno mu je zadržavanje do 48 sati. Podsetimo, bivši košarkaš Milan Gurović priveden je nakon što je u stanu u Beogradu nasrnuo svoju suprugu i maloletnu ćerku (16), nakon čega je… »
Guroviću određeno zadržavanje od 48 sati uz krivičnu prijavu za napad na suprugu i ćerku

Guroviću određeno zadržavanje od 48 sati uz krivičnu prijavu za napad na suprugu i ćerku

Novi magazin 11.12.2019
Bivšem košarkašu Milanu Guroviću, protiv koga je podneta krivična prijava zbog napada na suprugu i maloletnu ćerku, određeno je zadržavanje do 48 sati, saznaje Blic. List saznaje da su njemu ranije danas određene i dve hitne mere: zabrana… »
Gurović uhapšen zbog nasilja u porodici, određen mu pritvor

Gurović uhapšen zbog nasilja u porodici, određen mu pritvor

Sputnik 11.12.2019
Košarkaš Milan Gurović uhapšen je danas po nalogu Trećeg osnovnog tužilaštva u Beogradu zbog sumnje da je počinio nasilje u porodici jer je bio nasilan prema ćerki i supruzi. Njemu je određeno zadržavanje do 48 sati. U tom roku će biti… »
Bivši košarkaš Milan Gurović u pritvoru zbog porodičnog nasilja

Bivši košarkaš Milan Gurović u pritvoru zbog porodičnog nasilja

Radio 021 11.12.2019
Bivši košarkaš Milan Gurović priveden je juče nakon što je u stanu u Beogradu nasrnuo na svoju suprugu i maloletnu ćerku (16), nakon čega je protiv njega podneta krivična prijava za nasilje u porodici. Određeno mu je zadržavanje od 48 sati… »
Milanu Guroviću određen pritvor od 48 sati!

Milanu Guroviću određen pritvor od 48 sati!

Mondo 11.12.2019
Bivšem košarkašu zbog nasrtaja na suprugu i kćerku određen pritvor! Bivšem košarkašu zbog nasrtaja na suprugu i kćerku određen pritvor! Milan Gurović dobio je krivičnu prijavu, zabranu prilaska i meru pritvora od 48 sati zbog fizičkog napada… »
Gurović uhapšen zbog nasilja nad ženom i ćerkom

Gurović uhapšen zbog nasilja nad ženom i ćerkom

RTV 11.12.2019
BEOGRAD - Košarkaš Milana Gurović uhapšen je danas po nalogu Trećeg osnovnog tužilaštva u Beogradu zbog sumnje da je počinio nasilje u porodici jer je bio nasilan prema ćerki i supruzi. Njemu je određeno zadržavanje do 48 sati u kom roku će… »
Gurović priznao: Uhvatio sam je za vilicu i odgurnuo

Gurović priznao: Uhvatio sam je za vilicu i odgurnuo

Sputnik 11.12.2019
Nakon što je dobio krivičnu prijavu zbog nasilja nad suprugom i maloletnom ćerkom, bivši košarkaš Milan Gurović rekao je za „Blic“ da „supruga hoće da mu napakuje“ incident jer on želi razvod, a ona ne. Ovaj portal saznaje i da je Tanja… »
"Pala sam na zemlju, a on je nastavio da me udara pesnicama" Supruga Milana Gurovića ispričala detalje napada na nju i…

"Pala sam na zemlju, a on je nastavio da me udara pesnicama" Supruga Milana Gurovića ispričala detalje napada na nju i…

Press 11.12.2019
Tanja Gurović rekla je na saslušanju u policiji da ju je suprug, bivši košarkaš Milan Gurović, juče udarao pesnicama po glavi, saznaje "Blic". Foto:blic Kako saznajemo, nesrećna žena ispričala je da je od udaraca pala na zemlju, a da je Gurović… »
Oglasio se Milan Gurović, evo šta kaže o napadu na suprugu i kćerku!

Oglasio se Milan Gurović, evo šta kaže o napadu na suprugu i kćerku!

Mondo 11.12.2019
Bivši košarkaš ispričao svoju verziju priče - "odgurnuo sam je, ali je otečena zbog botoksa!" Bivši košarkaš ispričao svoju verziju priče - "odgurnuo sam je, ali je otečena zbog botoksa!" Bivši košarkaš i reprezentativac Jugoslavije Milan… »
Milan Gurović biografija: Zbog košarke je napustio srednju školu, u Grčkoj postao konobar, a otac mu je takođe bio poznati…

Milan Gurović biografija: Zbog košarke je napustio srednju školu, u Grčkoj postao konobar, a otac mu je takođe bio poznati…

Blic 11.12.2019
Nekadašnji košarkaš Milan Gurović, koji je juče pretukao suprugu i maloletnu ćerku, rođen je 17. juna 1975. godine u Novom Sadu, a nakon završetka igračke karijeri posvetio se trenerskoj. Gurović je rođen u Novom Sadu od oca Božidara i majke… »
Guroviću određen pritvor: Zabranjeno mu je da se vrati kući i da prilazi ženi i ćerki

Guroviću određen pritvor: Zabranjeno mu je da se vrati kući i da prilazi ženi i ćerki

Telegraf 11.12.2019
Hitne mere izriču se u situaciji kada nadležni procene da postoji rizik da se napad ponovi. Milan Gurović, bivši košarkaš koji je dobio krivičnu prijavu zbog napada na suprugu i maloletnu ćerku, određeno je zadržavanje do 48 sati, saznaje… »
Gurović priznao nasilje u porodici "Supruga me pljunula, a ja sam je uhvatio za vilicu"

Gurović priznao nasilje u porodici "Supruga me pljunula, a ja sam je uhvatio za vilicu"

Press 11.12.2019
Nakon što je dobio krivičnu prijavu zbog nasilja nad suprugom i maloletnom ćerkom, bivši košarkaš Milan Gurović, za "Blic" je rekao da "supruga hoće da mu napakuje" incident, jer on želi razvod, a ona ne. Foto:blic - Supruga hoće da mi napakuje… »
Milan Gurović pretukao suprugu i ćerku, dobio krivičnu prijavu!

Milan Gurović pretukao suprugu i ćerku, dobio krivičnu prijavu!

Mondo 11.12.2019
Bivši košarkaš Milan Gurović priveden je nakon što je u stanu u Beogradu pretukao svoju suprugu i ćerku. Bivši košarkaš Milan Gurović priveden je nakon što je u stanu u Beogradu pretukao svoju suprugu i ćerku. Bivši košarkaš i… »
Priveden bivši košarkaški reprezentativac Milan Gurović

Priveden bivši košarkaški reprezentativac Milan Gurović

Danas 11.12.2019
Bivši košarkaški reprezentativac Milan Gurović priveden je u utorak nakon što je u stanu u Beogradu pretukao svoju suprugu i ćerku, objavili su danas beogradski mediji. Gurović je u razgovoru za „Blic“ priznao incident, tvrdeći kako supruga… »
Potpredsednica Vlade Srbije osudila nasilje bivšeg košarkaša Milana Gurovića

Potpredsednica Vlade Srbije osudila nasilje bivšeg košarkaša Milana Gurovića

Slobodna Evropa 11.12.2019
Potpredsednica Vlade Srbije i predsednica Кoordinacionog tela za rodnu ravnopravnost Zorana Mihajlović najoštrije je osudila nasilje bivšeg košarkaša Milana Gurovića prema supruzi i maloletnoj ćerki, saopštio je njen kabinet. Beogradski mediji… »
Bivši košarkaš Milan Gurović pretukao suprugu i ćerku

Bivši košarkaš Milan Gurović pretukao suprugu i ćerku

Dnevnik 11.12.2019
Bivši košarkaš Milan Gurović priveden je juče nakon što je u stanu u Beogradu pretukao svoju suprugu i ćerku. Kako saznaje Blic, Gurović je u stanu nasrnuo na ženu i maloletnu ćerku (16). Protiv Milana Gurovića podignuta je krivična prijava… »
Gurović rođenoj ćerki iskrivio nos pesnicom: Strašni detalji divljanja košarkaša

Gurović rođenoj ćerki iskrivio nos pesnicom: Strašni detalji divljanja košarkaša

Večernje novosti 11.12.2019
Dramatična i potresna noć u domu proslavljenog reprezentativca Milana Gurovića. Bivši košarkaš Milan Gurović je u utorak uveče pretukao suprugu Tanju i ćerku Milicu. Pošto je saslušan u policiji, pušten je na slobodu, ali sa zabranom prilaska… »
Gurović priveden zbog porodičnog nasilja

Gurović priveden zbog porodičnog nasilja

Sputnik 11.12.2019
Bivši reprezentativac Jugoslavije Milan Gurović priveden je zbog porodičnog nasilja i protiv njega je podignuta krivična prijava. Bivši košarkaš i reprezentativac Jugoslavije Milan Gurović priveden je u utorak u policijsku stanicu po prijavi za… »
Porodične fotografije prikazivale skladnu porodicu, a onda je Milan Gurović nasrnuo na suprugu i ćerku

Porodične fotografije prikazivale skladnu porodicu, a onda je Milan Gurović nasrnuo na suprugu i ćerku

Blic 11.12.2019
Bivši košarkaš Milan Gurović priveden je zbog nasilja u porodici, nakon što je juče pretukao suprugu i maloletnu ćerku. Njegova žena Tanja tokom prethodnih godina često je na društvenim mrežama objavljivala njihove zajedničke fotografije… »
Bivši košarkaš Milan Gurović priveden zbog porodičnog nasilja

Bivši košarkaš Milan Gurović priveden zbog porodičnog nasilja

N1 Info 11.12.2019
Bivši košarkaš Milan Gurović priveden je u utorak nakon što je u stanu u Beogradu nasrnuo svoju suprugu i maloletnu ćerku (16), nakon čega je protiv njega podneta krivična prijava za nasilje u porodici. Kako pišu Večernje novosti, Gurović je… »
Zorana Mihajlović osudila Gurovićevo nasilje

Zorana Mihajlović osudila Gurovićevo nasilje

Novi magazin 11.12.2019
Potpredsednica Vlade Srbije i predsednica Кoordinacionog tela za rodnu ravnopravnost Zorana Mihajlović danas je najoštrije osudila nasilje bivšeg košarkaša Milana Gurovića prema supruzi i maloletnoj ćerki, saopštio je njen kabinet. "Nema… »
Oglasio se košarkaš: "Supruga hoće da mi napakuje. Neće da se razvede, jer ja sam Milan Gurović"

Oglasio se košarkaš: "Supruga hoće da mi napakuje. Neće da se razvede, jer ja sam Milan Gurović"

Telegraf 11.12.2019
"Ne želim da pravdam sebe, ali žena me je napala" Nakon što je dobio krivičnu prijavu zbog nasilja nad suprugom i maloletnom ćerkom, bivši košarkaš Milan Gurović, za "Blic" je rekao da "supruga hoće da mu napakuje" incident, jer on želi razvod… »
Zorana Mihajlović osudila Gurovićevo ponašanje i poručila: Ne povezujte taj slučaj sa sportom

Zorana Mihajlović osudila Gurovićevo ponašanje i poručila: Ne povezujte taj slučaj sa sportom

Telegraf 11.12.2019
"To što je neko bivši sportista i pojedinačni slučaj ne sme da baca senku na sve ono dobro što sport nosi" Potpredsednica Vlade Srbije i predsednica Koordinacionog tela za rodnu ravnopravnost, prof. dr Zorana Mihajlović, najoštrije je osudila… »
Gurović dobio zabranu prilaska: Žena i ćerka ga ne žele više u blizini

Gurović dobio zabranu prilaska: Žena i ćerka ga ne žele više u blizini

Večernje novosti 11.12.2019
Bivši košarkaški reprezentativac Milan Gurović je dobio zabranu prilaska svojoj ženi Tanji i ćerki Milici. Bivši košarkaški reprezentativac Milan Gurović je dobio zabranu prilaska svojoj ženi Tanji i ćerki Milici. Kako smo nezvanično saznali… »
Saznajemo: Bivši košarkaš Milan Gurović pretukao suprugu i ćerku, dobio krivičnu prijavu

Saznajemo: Bivši košarkaš Milan Gurović pretukao suprugu i ćerku, dobio krivičnu prijavu

Sportal blic 11.12.2019
Bivši košarkaš priveden je juče nakon što je u stanu u Beogradu pretukao svoju suprugu i ćerku, saznaje "Blic". Kako saznajemo, Gurović je u stanu nasrnuo na ženu i maloletnu ćerku (16). Protiv bivšeg košarkaša podneta je krivična prijava… »
Milan Gurović je pretukao ženu i ćerku, a govorio je:"Mi smo jedna obična porodica, supruga me je oslobodila svega"

Milan Gurović je pretukao ženu i ćerku, a govorio je:"Mi smo jedna obična porodica, supruga me je oslobodila svega"

Blic 11.12.2019
Bivši košarkaš Milan Gurović priveden je juče nakon što je u stanu u Beogradu pretukao svoju suprugu i maloletnu ćerku (16), nakon čega je protiv njega podneta krivična prijava za nasilje u porodici. Milan Gurović sa suprugom Tanjom ima troje… »
"U ćerki prepoznajem sebe": Evo šta je Milan Gurović je pričao o naslednici koju je pretukao

"U ćerki prepoznajem sebe": Evo šta je Milan Gurović je pričao o naslednici koju je pretukao

Blic 11.12.2019
Protiv bivšeg košarkaša Milana Gurovića podneta je krivična prijava za nasilje u porodici, nakon što je juče pretukao suprugu i maloletnu ćerku. Gurović je tokom prethodnih godina retko za medije govorio o detaljima iz privatnog života, ali je… »
Gurović pretukao suprugu i maloletnu ćerku

Gurović pretukao suprugu i maloletnu ćerku

Večernje novosti 11.12.2019
Bivši reprezentativac Jugoslavije priveden je zbog porodičnog nasilja i protiv njega je podignuta krivična prijava. Bivši košarkaš i reprezetativac Jugoslavije Milan Gurović priveden je u utorak u policijsku stanicu po prijavi za porodično… »

Vesti dana »