Povezane vesti
Kina vodeća po broju novinara u zatvoru
Slobodna Evropa 11.12.2019
Najmanje 250 novinara je iza rešetaka u svetu, a po tome je na prvom mestu Kina, jedan od autoritarnih režima koji ne tolerišu nezavisnost medija, saopštila je danas američka nevladina organizacija za slobodu štampe "Komitet za zaštitu novinara" (CPJ)… »
Kina uhapsila više novinara nego ijedna druga zemlja
Al Jazeera 11.12.2019
U najvećoj azijskoj zemlja ove godine uhapšeno je 48 novinara; u Turskoj uhapšen jedan novinar manje, objavio je Odbor za zaštitu novinara. Kina je ove godine uhapsila najmanje 48 novinara, više nego ijedna druga zemlja, zamijenivši Tursku na prvom… »
Kina ove godine uhapsila više novinara nego ijedna druga zemlja
N1 Info 11.12.2019
Najmanje 250 novinara je iza rešetaka u svetu, a po tome je na prvom mestu Kina, jedan od autoritarnih režima koji ne tolerišu nezavisnost medija, saopštila je američka nevladina organizacija za slobodu štampe "Komitet za zaštitu novinara" (CPJ). Mnogi… »
Kina vodeća po broju novinara u zatvoru
Danas 11.12.2019
Najmanje 250 novinara je iza rešetaka u svetu, a po tome je na prvom mestu Kina, jedan od autoritarnih režima koji ne tolerišu nezavisnost medija, saopštila je danas američka nevladina organizacija za slobodu štampe „Komitet za zaštitu novinara“ (CPJ)… »
Vesti dana »
Treća godišnjica zločina u Malom Orašju i Duboni: Rane koje ne zarastaju i društvo koje još traži odgovore
Insajder pre 1 satjoš 19 povezanih
Velike odluke pred upravom Toronta – Rajaković zaslužio poverenje, ekipi potreban lider
RTS pre 13 minutajoš 22 povezane
Kreće Trampov „Projekat Sloboda“, ništa neće biti isto: Evo šta podrazumeva plan američkog predsednika
Večernje novosti pre 29 minutajoš 14 povezanih
'Brod smrti': Šta je hantavirus potvrđen na kruzeru u Atlantskom okeanu
BBC News pre 1 satjoš 11 povezanih





