Povezane vesti

Gurović uhapšen - nasilje u porodici u Srbiji ne jenjava

Gurović uhapšen - nasilje u porodici u Srbiji ne jenjava

BBC News 11.12.2019
Bivši košarkaški reprezentativac uhapšen je zbog sumnje da je bio nasilan prema supruzi i ćerki. Novi slučaj nasilja u porodici u Srbiji izazvao je lavinu komentara, možda zato što je osumnjičeni, bivši košarkaški reprezentativac Milan… »
Gurović pod istragom, krivična prijava zbog nasilja u porodici

Gurović pod istragom, krivična prijava zbog nasilja u porodici

Sportski žurnal 11.12.2019
Poznatom košarkašu Milanu Guroviću po nalogu Trećeg osnovnog tužilaštva u Beogradu, određeno je zadržavanje od 48 sati, pošto je protiv njega podneta krivična prijava zbog nasilja u porodici. Guroviću su izrečene i dve hitne mere: zabrana… »
Saznajemo: Milan Gurović uhapšen zbog napada na suprugu i maloletnu ćerku

Saznajemo: Milan Gurović uhapšen zbog napada na suprugu i maloletnu ćerku

Sportal blic 11.12.2019
, bivši košarkaš koji je dobio krivičnu prijavu zbog napada na suprugu i maloletnu ćerku, određeno je zadržavanje do 48 sati, saznaje "Blic". Kako saznajemo njemu su ranije danas određene i dve hitne mere: zabrana prilaska i kontaktiranja sa… »
"U ćerki prepoznajem sebe": Evo šta je Milan Gurović je pričao o naslednici koju je pretukao

"U ćerki prepoznajem sebe": Evo šta je Milan Gurović je pričao o naslednici koju je pretukao

Sportal blic 11.12.2019
Protiv bivšeg košarkaša podneta je krivična prijava za nasilje u porodici, nakon što je juče . Gurović je tokom prethodnih godina retko za medije govorio o detaljima iz privatnog života, ali je jednom prilikom istakao da je ćerka nasledila njegov… »
Milan Gurović je pretukao ženu i ćerku, a govorio je:"Mi smo jedna obična porodica, supruga me je oslobodila svega"

Milan Gurović je pretukao ženu i ćerku, a govorio je:"Mi smo jedna obična porodica, supruga me je oslobodila svega"

Sportal blic 11.12.2019
Bivši košarkaš priveden je juče nakon što je u stanu u Beogradu , nakon čega je protiv njega podneta krivična prijava za nasilje u porodici. Milan Gurović sa suprugom Tanjom ima troje dece, a sa njima živi i Tanjin sin iz prvog braka. U jednom od… »
Gurović u jednom od intervjua: Milica je u potpunosti nasledila moj karakter

Gurović u jednom od intervjua: Milica je u potpunosti nasledila moj karakter

Večernje novosti 11.12.2019
Milica i Dimitrije više odlučuju srcem nego glavom. To ćemo morati malo da korigujemo, rekao je Milan pre dve godine u razgovoru za srpske medije. Milan Gurović je danas šokirao javnost. Nekadašnji proslavljeni reprezentativac i košarkša Crvene… »

Vesti dana »