Povezane vesti
Mediji: Simonović potpisivao papire u pritvoru, firma povezana s ćerkom ministra
N1 Info 11.12.2019
Navršava se godina dana kako je novinaru portala Žig Info Milanu Jovanoviću iz Vrčina zapaljena kuća. Optužen da je naručio da se novinaru zapali kuća je nekadašnji predsednik opštine Grocka i funkcioner SNS-a Dragoljub Simonović. Iako je Simonović po… »
Protest "Dogorelo je" povodom godišnjice spaljivanja kuće novinaru iz Grocke
Novi magazin 11.12.2019
Država Srbija ne radi dovoljno da bi zaštitila novinare, institucije ne rade dovoljno da bi im obezbedile siguran rad a njeni najviši funkcioneri ne rade ništa da bi im pružili podršku zbog važnog posla koji obavljaju, saopštilo je danas Nezavisno… »
Protest na godišnjicu paljenja kuće novinara Milana Jovanovića
Danas 11.12.2019
NUNS poziva građane da se okupe 12. decembra u 12 sati na Trgu Republike Nezavisno udruženje novinara Srbije pozvalo je građane na protest 12. decembra, od 12 časova, na Trgu Republike u Beogradu povodom godišnjice paljenja kuće novinaru portala ŽigInfo… »
Vesti dana »
Apel SANU i 6.700 stručnjaka: Sačuvati Beogradski sajam i Generalštab od rušenja
NIN pre 1 satjoš 82 povezane
Ziđin Koper podneo zahtev za procenu uticaja na životnu sredinu na ležištu Kraku Bugaresku
Naslovi.ai pre 5 satijoš 12 povezanih
Zbog osnivanja Fakulteta srpskih studija Filozofski preduzima pravne korake
Jug press pre 1 satjoš 32 povezane





