Povezane vesti
Za dva dana, iz saobraćaja, isključeno 12 vozača
NoviSad.com 11.12.2019
Novi Sad – Pripadnici saobraćajne policije sprovode pojačanu kontrolu vozača, koja je usmerena na kontrolu vožnje u alkoholisanom stanju i pod dejstvom psihoaktivnih supstanci. Tokom dva dana akcije od 1.820 zaustavljenih vozača dvanaestoro je isključeno… »
Pojačana kontrola saobraćajne policije, akcenat na vožnji u alkoholisanom stanju
Moj Novi Sad 11.12.2019
U toku je pojačana akcija kontrole saobraćaja a poseban akcenat je na vožnji pod uticajem alkohola. Tokom dva dana akcije, od 1.820 zaustavljenih vozača njih 12 je isključeno iz saobraćaja zbog izmerene veće količine alkohola od dozvoljene. Novčane kazne… »
Pojačana akcija kontrole saobraćaja, za dva dana isključeno 12 vozača
RTV 11.12.2019
NOVI SAD - U toku je akcija saobraćajne policije, pojačali su kontrole vozača, a poseban akcenat je na vožnji u alkoholisanom stanju. Tokom dva dana akcije od 1820 zaustavljenih vozača 12-oro je isključeno iz saobraćaja, zbog izmerenae veće količine… »
Vesti dana »

Rhmz upozorava: Sutra se očekuje porast temeprature, tokom vikenda biće još toplije
Dnevnik pre 38 minutajoš 22 povezane

Srbija centar: Privredna komora Srbije slagala javnost – sala poluprazna, a poslanicima i stručnoj javnosti zabranjen ulaz
Glas Šumadije pre 23 minutajoš 34 povezane

Trampove carine za 70 zemalja stupile na snagu, za Srbiju stopa od 35 odsto
RTS pre 2 satajoš 53 povezane