Povezane vesti

Razotkrivena laž da Branko Kockica, Jami, Željko Samardžić, Tijana Ajfon... rade fiktivno u Pošti Srbije (video)

Razotkrivena laž da Branko Kockica, Jami, Željko Samardžić, Tijana Ajfon... rade fiktivno u Pošti Srbije (video)

Alo 12.12.2019
Ispostavilo se da je u pitanju montirana afera. Pojedini mediji, pod kontrolom zapadnih ambasada, prethodnih dana su objavili da su mnoge javne ličnosti u Srbiji fiktivno zaposlene u Pošti Srbije. Tako su se na spisku poznatih koji navodno primaju plate… »
Nakon navoda da prima platu a ništa ne radi oglasio se i Samardžić: "Ja zaposlen u Pošti? Nikad u životu!" (video)

Nakon navoda da prima platu a ništa ne radi oglasio se i Samardžić: "Ja zaposlen u Pošti? Nikad u životu!" (video)

Srbija danas 12.12.2019
Pevač Željko Samardžić demantuje pisanja na društvenim mrežama da je fiktivno zaposlen u "Pošti Srbije" Dok su poštari Srbije u štrajku, na društvenim mrežama pojavile su se tvrdnje da je u Javnom preduzeću "Pošta Srbije" fiktivno zaposlen… »
Željko Samardžić za MONDO: Ja zaposlen u Pošti? Nikad u životu (video)

Željko Samardžić za MONDO: Ja zaposlen u Pošti? Nikad u životu (video)

Mondo 12.12.2019
Pevač Željko Samardžić u izjavi za MONDO demantuje pisanja na društvenim mrežama da je fiktivno zaposlen u "Pošti Srbije". "Nesmejale su me sve te priče", kaže on. Pevač Željko Samardžić u izjavi za MONDO demantuje pisanja na društvenim… »

Vesti dana »