Povezane vesti

"Baskonija ima šest plejmejkera, mi jednog"

"Baskonija ima šest plejmejkera, mi jednog"

N1 Info 13.12.2019
Trener Crvene Zvezde Dragan Šakota istakao je posle poraza od Baskonije 72:64 u 13. kolu Evrolige da se ekipa u nedostatku plejmejkera suočava sa velikim problemom. „Ekipa Baskonije je zasluženo pobedila. Dobro su pripremili ovu utakmicu i ja im… »
Da li Zvezda kreće u potragu za plejmejkerom? Šakota: Prvi put čujem za tu informaciju

Da li Zvezda kreće u potragu za plejmejkerom? Šakota: Prvi put čujem za tu informaciju

Večernje novosti 12.12.2019
Mi u ovom momentu imamo mnogo stranaca. Znamo da nam fali plejmejker, ne daj Bože ako se igrač povredi ozbiljnije, onda moramo da razmislimo o tome – kaže trener Zvezde. Trener košarkaša Crvene zvezde Dragan Šakota rekao je posle poraza od… »
Reč koja najviše boli u košarci! Šakota o povredi Lorenza rekao ono što niko ne želi da čuje, pa progovorio o…

Reč koja najviše boli u košarci! Šakota o povredi Lorenza rekao ono što niko ne želi da čuje, pa progovorio o…

Sportal blic 12.12.2019
Navijači pretrnuli su kada su videli na zemlji tokom meča sa Baskonijom (). Tek im se neće dopasti koju je reč upotrebio trener kada je objašnjavao povredu. Ustaljena praksa nalaže da se najpre govori o utakmici, pa je usledilo kratko sumiranje… »

Vesti dana »