Povezane vesti

Kosanović traži pobedu za kraj: Bolji smo od Proletera, mi ćemo se pitati u Novom Sadu

Kosanović traži pobedu za kraj: Bolji smo od Proletera, mi ćemo se pitati u Novom Sadu

Mozzart sport 13.12.2019
Haskić povređen, u tim se vraća Pantelić. Za Radnički i Proleter ostao je još jedan radni dan u Linglong Superligi. Dva tima odmeriće snage u subotu u Novom Sadu, a reč je o zaostaloj utakmici 16. kola, koja je odložena na zahtev Nišlija, jer im… »
Kosan veruje u pobedu u Novom Sadu

Kosan veruje u pobedu u Novom Sadu

Sportske.net 13.12.2019
Trener fudbalera Radničkog Milorad Kosanović rekao je danas da je utakmica protiv Proletera veoma važna i da želi da niška ekipa godinu završi pobedom. "Pred nama je poslednja utakmica jesenjem delu sezone. S obzirom na vremensku prognozu, ovo bi… »
Kosanović: Proleter je kvalitetna ekipa, međutim, mi ćemo se pitati u Novom sadu

Kosanović: Proleter je kvalitetna ekipa, međutim, mi ćemo se pitati u Novom sadu

Hot sport 13.12.2019
Fudbaleri Radničkog u subotu od 14 sati gostuju novosadskom Proleteru u zaostaloj utakmici 16. kola Superlige Srbije. Ovaj meč je trebao da se odigra 9. novembra, ali je odložen zbog stomačnog virusa koji zahvatio gotovo čitav tim Radničkog. Niški… »
Nije gotovo, Superliga i ovog vikenda! Na Marakani derbi, Partizan na jugu Srbije!

Nije gotovo, Superliga i ovog vikenda! Na Marakani derbi, Partizan na jugu Srbije!

Sportske.net 13.12.2019
Svoj meč odigraće i Proleter i niški Radnički. Prvi deo sezone fudbalskog prvenstva Srbije završiće se za vikend utakmicama zaostalog šestog i 16. kola. Proleter i Radnički iz Niša će se sastati u subotu od 14 časova u Novom Sadu. To je… »

Vesti dana »