Povezane vesti

Slobodan Tedić: Želja mi je da ponovo zatresem mrežu Zvezde na ‘Marakani’!

Slobodan Tedić: Želja mi je da ponovo zatresem mrežu Zvezde na ‘Marakani’!

Hot sport 13.12.2019
Slobodan Tedić je prvi put bio među startnih 11 fudbalera Čukaričkog upravo u duelu protiv Crvene zvezde na stadionu „Rajko Mitić“. Iako je njegov tim poražen sa 2:1, centarfor Brđana pamti po lepom taj duel, postigao je pogodak na najvećem… »
Tedić: Voleo bih da ponovo pogodim protiv Zvezde

Tedić: Voleo bih da ponovo pogodim protiv Zvezde

Mozzart sport 13.12.2019
Čukarički spušta jesenju zavesu na Marakani. U poslednjoj utakmici ove jeseni na Marakani u nedelju odbranu Crvene zvezde napadaće fudbaler Mančester sitija. Slobodan Tedić, zlatno dete Čukaričkog, koji je već potpisao za engleske Građane… »
Tedić: Želim ponovo da dam gol Zvezdi

Tedić: Želim ponovo da dam gol Zvezdi

Dnevnik 13.12.2019
BEOGRAD: Mladi napadač Čukaričkog Slobodan Tedić istakao je da se nada da će, isto kao i pre 16 meseci, biti strelac na stadionu "Rajko Mitić" protiv Crvene zvezde. Tedić je tada prvi put debitovao u startnoj postavi za Čukarički i postigao gol u… »
“Verujte u ovu ekipu, jer mi verujemo! Borjan: Navijači, da zaokružimo uspešnu jesen, dođite u nedelju!

“Verujte u ovu ekipu, jer mi verujemo! Borjan: Navijači, da zaokružimo uspešnu jesen, dođite u nedelju!

Sportal blic 13.12.2019
u nedelju od 15 sati očekuje odloženi meč 6. kola protiv Čukaričkog na stadionu „Rajko Mitić“. Zvezda je već osvojila jesenju titulu, sa utakmicom manje ima 10 bodova prednosti u odnosu na prvog pratioca Vojvodinu, koja je završila polusezonu… »
Milan Borjan: Navijači, dođite u nedelju da zaokružimo uspešnu jesen

Milan Borjan: Navijači, dođite u nedelju da zaokružimo uspešnu jesen

Hot sport 13.12.2019
Crvenu zvezdu u nedelju od 15 časova očekuje odloženi meč šestog kola Superlige Srbije protiv Čukaričkog na stadionu „Rajko Mitić“. Zvezda je već osvojila jesenju titulu, sa utakmicom manje ima 10 bodova prednosti u odnosu na prvog pratioca… »

Vesti dana »