Povezane vesti

Stojanović: "Pomeranje" izbora veliki spin

Stojanović: "Pomeranje" izbora veliki spin

Radio 021 14.12.2019
Dan nakon trećeg okruglog stola o izbornim uslovima, stižu reakcije na jučerašnje dogovore. Šef vladine Radne grupe za unapređenje izbornih uslova Nebojša Stefanović kaže da je konkurs za nove članove REM-a raspisan i da je do kraja godine… »
"Pomeranje" izbora za analitičare veliki spin: Nikakav mart nije ni bio u opciji

"Pomeranje" izbora za analitičare veliki spin: Nikakav mart nije ni bio u opciji

N1 Info 14.12.2019
Dan nakon trećeg okruglog stola o izbornim uslovima, stižu reakcije na jučerašnje dogovore. Šef vladine Radne grupe za unapređenje izbornih uslova Nebojša Stefanović kaže da je konkurs za nove članove REM-a raspisan i da je do kraja godine… »
Brnabić uživo: Lično sam zamolila predsednika Vučića da odloži izbore! Prihvatio je iako je bio protiv toga

Brnabić uživo: Lično sam zamolila predsednika Vučića da odloži izbore! Prihvatio je iako je bio protiv toga

Kurir 14.12.2019
Hvala opoziciji što moli za 9 meseci produženja mog mandata, rekla je i dodala da će SNS 28. decembra predstaviti svoj plan i program za narednih 5 godina - do 2025. BEOGRAD - Što se tiče datuma izbora, ja sam lično zamolila predsednika Republike da… »
Brnabić: Vučić prihvatio moju molbu za pomeranje izbora

Brnabić: Vučić prihvatio moju molbu za pomeranje izbora

Slobodna Evropa 14.12.2019
Premijerka Srbije Ana Branabić izjavila je da je "lično zamolila predsednika Srbije Aleksandra Vučića da se maksimalno pomeri datum održavanja izbora, ali u skladu sa zakonom i Ustavom". Brnabić je dodala da je predsednik bio "protiv toga, ali da je… »
Brnabić: Vučić prihvatio moju molbu da maksimalno pomeri izbore

Brnabić: Vučić prihvatio moju molbu da maksimalno pomeri izbore

N1 Info 14.12.2019
Premijerka Srbije Ana Branabić izjavila je danas da je lično zamolila predsednika Srbije Aleksandra Vučića da se maksimalno pomeri datum održavanja izbora, ali u skladu sa zakonom i Ustavom. Brnabić je dodala da je predsednik bio protiv toga, ali da… »
"Zamolila sam predsednika": Brnabić o izborima: Vučić prihvatio moju molbu, jer radimo kao tim

"Zamolila sam predsednika": Brnabić o izborima: Vučić prihvatio moju molbu, jer radimo kao tim

Blic 14.12.2019
Lično sam zamolila predsednika Srbije Aleksandra Vučića da se "maksimalno moguće" pomeri održavanje izbora, ali u skladu sa Ustavom i zakonom, kaže predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić. - Mogu da kažem da je predsednik bio protiv toga, ali pošto… »
Brnabić o izborima i zahtevima dela opozicije: Ispunjeno 70 odsto preporuka evropskih parlamentaraca

Brnabić o izborima i zahtevima dela opozicije: Ispunjeno 70 odsto preporuka evropskih parlamentaraca

Telegraf 14.12.2019
Vlada Srbije kontinuirano radi na unapređenju izbornih uslova od juna 2017.godine - izjavila je premijerka. Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da je lično zamolila predsednika Srbije Aleksandra Vučića da se "maksimalno moguće"… »

Vesti dana »