Povezane vesti
Stanje na putevima: Upozorenje vozačima zbog magle, teretnjaci na Kelebiji čekaju 4 sata
Kurir 15.12.2019
Ovu nedelju obeležiće temperature iznad proseka za ovo doba godine, što doprinosi dobroj prohodnosti puteva, saopštio je Auto-moto savez Srbije. Upozoravaju se vozači na moguću maglu u jutarnjim časovima, koja smanjuje vidljivost po kotlinama i… »
Vesti dana »
![Zelenski ide za pregovarački sto! Tramp najavio učešće Ukrajine u mirovnim razgovorima](https://nstatic.net/905/39001905nydgwq.jpg)
Zelenski ide za pregovarački sto! Tramp najavio učešće Ukrajine u mirovnim razgovorima
Pravda pre 34 minutajoš 28 povezanih
![Kecmanović i Nakašima osvojili titulu u dublu na turniru u Delrej Biču](https://nstatic.net/666/39001666uhjofp.jpg)
Kecmanović i Nakašima osvojili titulu u dublu na turniru u Delrej Biču
Danas pre 1 satjoš 13 povezanih
![Koje su veze uhapšenog Papića i Sky music-a, koji radi skupove SNS, ali i Beer fest i EXIT i Guču…](https://nstatic.net/img/logo/s/n1-info.png)
Koje su veze uhapšenog Papića i Sky music-a, koji radi skupove SNS, ali i Beer fest i EXIT i Guču…
N1 Info pre 2 satajoš 2 povezane
![Studenti snimaju film o protestima, Pink ih optužio za nameštaljku, Informer, Prva i B92 nastavili hajku](https://nstatic.net/620/39001620ppkzgy.jpg)
Studenti snimaju film o protestima, Pink ih optužio za nameštaljku, Informer, Prva i B92 nastavili hajku
Moj Novi Sad pre 1 satjoš 4 povezane
![Netanjahu šalje pregovarački tim u Kairo na nastavak razgovora o primirju](https://nstatic.net/757/39000757qzksdp.jpg)
Netanjahu šalje pregovarački tim u Kairo na nastavak razgovora o primirju
Nova pre 3 satajoš 9 povezanih