Povezane vesti
Lighthizer: Američko-kineski trgovinski sporazum potpuno završen
SEEbiz 15.12.2019
WASHINGTON - Prva faza američko-kineskog trgovinskog sporazuma gotovo će udvostručiti američki izvoz u Kinu u iduće dvije godine i "potpuno je završena" iako još treba prevesti i pročistiti tekst, rekao je u nedjelju američki ministar trgovine Robert… »
Kina odlaže dodatne carine na američke automobile i na drugu robu
Slobodna Evropa 15.12.2019
Kineska vlada saopštila je da će odložiti planirano uvođenje dodatnih carina na automobile proizvedene u SAD, kao i na drugu robu, posle postizanja preliminarnog trgovinskog dogovora sa Vašingtonom. Ova objava je usledila nakon što su SAD pristale da… »
Kina odlaže dodatne carine na američke automobile i drugu robu
N1 Info 15.12.2019
Kineska vlada saopštila je da će odložiti planirano uvođenje dodatnih carina na automobile proizvedene u SAD, kao i na drugu robu, posle postizanja preliminarnog trgovinskog dogovora sa Vašingtonom. Objava je usledila nakon što su SAD pristale da odlože… »
Kina odustala od planiranih carina na neke američke proizvode
SEEbiz 15.12.2019
PEKING - Kina je odustala od dodatnih carina na dio američke robe koje je planirala uvesti u nedjelju, objavila je državna carina nakon što su se dvije sile u petak dogovorile o prvoj fazi trgovinskog sporazuma. Dogovorom se smanjuju neke američke carine… »
Vesti dana »
Putin kaže da Rusija ne želi rat sa Evropom, ali da je za njega spremna
Beta pre 1 satjoš 41 povezana
Visok nivo zagađenja vazduha u Srbiji tokom zimskog perioda sa zdravstvenim rizicima
Naslovi.ai pre 5 satijoš 19 povezanih
Ništa od licence za rad, rafinerija u Pančevu obustavlja proizvodnju
BBC News pre 1 satjoš 24 povezane
Hapšenja u institucijama EU zbog prevare: Među privedenima i Federika Mogerini?
Vreme pre 47 minutajoš 47 povezanih
Šta podstiče proteste u Bugarskoj, najveće posljednjih nekoliko decenija?
Slobodna Evropa pre 5 satijoš 28 povezanih



