Povezane vesti

Milojević se oprostio od Zvezde? Kosanović prva opcija za klupu šampiona Srbije

Milojević se oprostio od Zvezde? Kosanović prva opcija za klupu šampiona Srbije

Večernje novosti 15.12.2019
U Crvenoj zvezdi znaju prvu opciju ukoliko Milojević ode. Radi se o Milanu Kosanoviću, prvom asistentu. POBEDA, jesenja titula i najverovatnije - oproštaj. Trener Crvene zvezde Vladan Milojević posle trijumfa nad Čukaričkim (3:1) nagovestio je da se… »
Mogu li zvezdaši da odahnu? Milojević kaže - Idemo dalje!

Mogu li zvezdaši da odahnu? Milojević kaže - Idemo dalje!

Mondo 15.12.2019
Trener crveno-belih nije došao na konferenciju, ali je tokom večeri ipak poslao poruku koja nagoveštava rasplet situacije. Trener crveno-belih nije došao na konferenciju, ali je tokom večeri ipak poslao poruku koja nagoveštava rasplet situacije… »
Milojević uz aplauz: Idemo dalje!

Milojević uz aplauz: Idemo dalje!

Mozzart sport 15.12.2019
Šef stručnog štaba crveno-belih obradovao navijače. Misteriozna izjava posle pobede nad Čukaričkim, opšti utisak u klupskim kancelarijama da je Vladan Milojević posle dve i po godine ostao bez snage da nastavi, ali i izjava koja je naterala… »
Munjevita reakcija: Milojević se nije pojavio na konferenciji, oglasio se Mrkela povodom statusa Zvezdinog trenera!

Munjevita reakcija: Milojević se nije pojavio na konferenciji, oglasio se Mrkela povodom statusa Zvezdinog trenera!

Hot sport 15.12.2019
Sportski direktor Crvene zvezde ‘replicirao’ je na izjavu trenera posle utakmice protiv Čukaričkog. Trener Crvene zvezde posle meča je za kamere TV ‘ArenaSport’ izjavio da bi moglo da se ispostavi da će ovo biti njegova najdraža pobeda, a… »
Milojeva dvosmislena poruka: Najdraži meč i pobeda

Milojeva dvosmislena poruka: Najdraži meč i pobeda

N1 Info 15.12.2019
Nakon pobede protiv Čukaričkog trener Crvene zvezde Vladan Milojević nije želeo da komentariše jesenji deo sezone, a njegova izjava - cele dve rečenice - možda i govori više od bilo kakve analize. Milojević se nije pojavio ni na konferenciji za… »
Misteriozni Milojević: Ispostaviće se da mi je ovo najdraža pobeda; Mrkela smiruje: Vladan ima ugovor sa Zvezdom

Misteriozni Milojević: Ispostaviće se da mi je ovo najdraža pobeda; Mrkela smiruje: Vladan ima ugovor sa Zvezdom

Večernje novosti 15.12.2019
Trener Crvene zvezde u kratkoj izjavi posle meča najavio odlazak sa "Marakane". Međutim, sportski direktor crveno-belih smiruje situaciju. Sportski direktor fudbalskog kluba Crvena zvezda Mitar Mrkela izjavio je danas da će trener Vladan Milojević… »
Mrkela odmah o Milojeviću!

Mrkela odmah o Milojeviću!

Sportske.net 15.12.2019
Nije sačekao niti jedan trenutak. Vladan Milojević je zaintrigirao Srbiju. Strateg iz Aranđelovca je činio čuda sa ekipom Crvene zvezde, ali se u javnosti stekao utisak da je na pragu da preda kormilo nekom drugom. Posebno nakon večerašnje izjave… »
Milojević seče do utorka

Milojević seče do utorka

Mozzart sport 15.12.2019
Šef stručnog štaba Crvene zvezde već ima zakazane sastanke sa upravom. Izjava posle pobede nad Čukaričkim uzburkale su crveno-belu javnost. Reči Vladana Milojevića da će mu tih 3:1 protiv Brđana možda biti i najdraža utakmica na klupi Crvene… »
Milojević najavio odlazak iz Zvezde?

Milojević najavio odlazak iz Zvezde?

Dnevnik 15.12.2019
BEOGRAD: Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević, posle pobede nad Čukaričkim (3:1) na kraju prvog dela Superlige, zagonetnom izjavom za Arenu sport i izostankom sa konferencije za medije najavio je mogući razlaz na zimu. Milojević je odmah… »
Zvezda se brzo oglasila: Milojević odlučuje da li ostaje

Zvezda se brzo oglasila: Milojević odlučuje da li ostaje

Mondo 15.12.2019
Brza reakcija Mitra Mrkele posle izjave Zvezdinog trenera koja je zaintrigirala javnost. Brza reakcija Mitra Mrkele posle izjave Zvezdinog trenera koja je zaintrigirala javnost. Zbunio je Vladan Milojević mnoge kratkom izjavom za TV Arena Sport posle… »
Milojević zagolicao javnost, pa nije došao na konferenciju: Ovo će mi biti najdraža pobeda

Milojević zagolicao javnost, pa nije došao na konferenciju: Ovo će mi biti najdraža pobeda

Mozzart sport 15.12.2019
„Ne bih o planovima“, kratko je poručio trener crveno-belih. Crvena zvezda je pobedom protiv Čukarikog overila osvajanje jesenje titule i zadržala 11 bodova prednosti u odnosu na večitog rivala. Pamtiće se ova jesen i po Ligi šampiona, koja je… »
‘Ispostaviće se da mi je ova utakmica najdraža’: Šta je ovim rečima želeo da poruči Vladan Milojević?

‘Ispostaviće se da mi je ova utakmica najdraža’: Šta je ovim rečima želeo da poruči Vladan Milojević?

Hot sport 15.12.2019
Strateg crveno-belih svakako je ‘probudio duhove’ izjavom posle meča sa Čukaričkom. Crvena zvezda je savladala Čukarički sa 3:1 (1:1), a Vladan Milojević je posle utakmice sa bivšim klubom, dao izjavu koja možda najavljuje njegov odlazak sa… »
Milojević se nije pojavio na konferenciji, ovo je objašnjenje!

Milojević se nije pojavio na konferenciji, ovo je objašnjenje!

Sportske.net 15.12.2019
Zanimljivo objašnjenje od strane Crvene zvezde. Crvena zvezda je danas savladala Čukarički u okviru odloženog meča Super lige, bilo je 3:1, a već sada se govori o tome da je ovaj meč bio poslednji na klupi Crvene zvezde za Vladana Milojevića… »
Da li se Milojević oprostio? Dao zagonetnu izjavu, pa nije došao na pres!

Da li se Milojević oprostio? Dao zagonetnu izjavu, pa nije došao na pres!

Mondo 15.12.2019
Samo dve rečenice rekao je odmah posle utakmice trener šampiona Srbije, posle čega se nije pojavio pred novinarima. Samo dve rečenice rekao je odmah posle utakmice trener šampiona Srbije, posle čega se nije pojavio pred novinarima. Crvena zvezda je… »
Šta znači ova misteriozna izjava vladana milojevića? "Ispostaviće se da mi je ova utakmica najdraža"

Šta znači ova misteriozna izjava vladana milojevića? "Ispostaviće se da mi je ova utakmica najdraža"

Sportal blic 15.12.2019
Nakon što je Crvena zvezda u poslednjem takmičarskom meču 2019. pobedila Čukarički sa 3:1 i tako na zimsku pauzu otišla sa 11 bodova prednosti u odnosu na prvog pratioca, Partizan, trener aktuelnog prvaka Srbije, Vladan Milojević, na zanimljiv… »
Vladan Milojević nije došao na konferenciju za štampu! Evo prve reakcije FK Crvena zvezda!

Vladan Milojević nije došao na konferenciju za štampu! Evo prve reakcije FK Crvena zvezda!

Sportal blic 15.12.2019
Posle pobede FK Crvena zvezda nad Čukaričkim (3:1), trener aktuelnog šampiona Srbije Vladan Milojević je dao misterioznu izjavu, a onda se nije pojavio na uobičajenoj konferenciji za medije. Iako je to uobičajena praksa, Zvezdin strateg nije došao… »
Da li se Milojević upravo oprostio od Zvezde? "Ispostaviće se da mi je ovo najdraža utakmica"

Da li se Milojević upravo oprostio od Zvezde? "Ispostaviće se da mi je ovo najdraža utakmica"

Telegraf 15.12.2019
Milojević nije želeo da sumira jesenji deo sezone, već je šokirao navijače. Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Čukarički u odloženom meču 6. kola Superlige Srbije sa 3:1 na stadionu "Rajko Mitić", na koji je "tačku" svojom izjavom stavio… »
Milojević nije došao na konferenciju, a ni njegov zamenik? Stiglo je čudno objašnjenje!

Milojević nije došao na konferenciju, a ni njegov zamenik? Stiglo je čudno objašnjenje!

Telegraf 15.12.2019
Posle pobede nad Čukaričkim i najave uživo da će mu ovaj meč izgleda biti najdraži, trener Zvezde se nije pojavio na redovnoj konferenciji za medije. Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Čukarički sa 3:1 u poslednjem kolu jesenjeg dela šampionata… »

Vesti dana »