Povezane vesti

Dačić: Spreman sam da svedočim u Hagu

Dačić: Spreman sam da svedočim u Hagu

N1 Info 16.12.2019
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je da Jetljir Ziberaj, savetnik Badžeta Pacolija, iznosi laži o dokumentima socijalista o progonu Albanaca i istakao da je spreman da ide u Hag i da svedoči protiv Ziberajevih šefova iz vrha prištinske… »
"Hoću u Hag, ali kao svedok" Dačić odgovorio na optužbe Albanaca o tajnim dokumentima

"Hoću u Hag, ali kao svedok" Dačić odgovorio na optužbe Albanaca o tajnim dokumentima

Srbija danas 16.12.2019
Šef srpske diplomatije naveo da Zilberaj gnusno laže. Šef srpske diplomatije i lider Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić izjavio je da savetnik odlazećeg ministra lažne države Kosova Bedžeta Pacolija, Jetljir Ziberaj, gnusno laže o… »
Dačić: Spreman sam da svedočim u Hagu

Dačić: Spreman sam da svedočim u Hagu

Danas 16.12.2019
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je da Jetljir Ziberaj, savetnik Badžeta Pacolija, iznosi laži o dokumentima socijalista o progonu Albanaca i istakao da je spreman da ide u Hag i da svedoči protiv Ziberajevih šefova iz vrha prištinske… »
Dačić: Hoću u Hag kao svedok protiv OVK

Dačić: Hoću u Hag kao svedok protiv OVK

RTV 16.12.2019
BEOGRAD - Šef srpske diplomatije i lider SPS-a Ivica Dačić izjavio je da Pacolijev savetnik Jetljir Ziberaj gnusno laže o nekakvim dokumentima socijalista o progonu Albanaca. Bez obzira na sve, spreman sam da odem u Specijalni sud za zločine OVK… »
Rado ću otići u Hag da svedočim protiv OVK: Dačić o planu Prištine da ga poveže sa ratnim zločinima

Rado ću otići u Hag da svedočim protiv OVK: Dačić o planu Prištine da ga poveže sa ratnim zločinima

Večernje novosti 16.12.2019
Šef srpske diplomatije Ivica Dačić o nameri Prištine da ga "prijavi" Sudu za ratne zločine: Imam materijale koji govore o tome ko je koga proterivao sa KiM. KOLIKO je Kosovo država, toliko je verodostojan i taj izveštaj SPS o kojem halucinira… »

Vesti dana »