Povezane vesti

Majka mi je rekla da sam se izblamirao! Filip sve priznao Mini Vrbaški: A tek ovo što ga je izbacilo iz takta!

Majka mi je rekla da sam se izblamirao! Filip sve priznao Mini Vrbaški: A tek ovo što ga je izbacilo iz takta!

Kurir 16.12.2019
Filip Reljić tokom prethodne večeri na kratko vreme izašao je iz Bele kuće "Zadruge 3", pa saznao da njegova majka Indira zapravo uopšte ne podržava njegovu vezu sa Jelenom Krunić. Osim te zamerke, Indira je i zahtevala od sina da skine lančić… »
Sinoć je Filip Reljić izbačen iz rijalitija Zadruga 3, a odmah zatim i vraćen!

Sinoć je Filip Reljić izbačen iz rijalitija Zadruga 3, a odmah zatim i vraćen!

Svet plus 16.12.2019
Filip Reljić je sinoć nakon izbacivanja otišao u studio kod Dušice Jakovljević, gde je ona uradila intervju sa njim o njegovom učešću u rijalitiju, a onda je stiglo pismo! Zadrugar izbačen iz rijalitija "Zadruga 3", a odmah zatim i vraćen… »
Zadruga 3 - Izbacivanje: Filip Reljić žestoko o ljubavnom trouglu! (VIDEO)

Zadruga 3 - Izbacivanje: Filip Reljić žestoko o ljubavnom trouglu! (VIDEO)

Svet plus 16.12.2019
Izbacivanje iz rijalitija "Zadruga 3" odigralo se noćas i Belu kuću je napustio Filip Reljić. Nakon što se u studiju pozdravio sa majkom, progovorio je žestoko o ljubavnom troglu, Vlado, Dragana, Edo. Filip Reljić je večeras zauvek napustio… »
Popila šut kartu uživo! Filip Reljić vratio Jeleni Krunić krst njenog pokojnog oca! (foto)

Popila šut kartu uživo! Filip Reljić vratio Jeleni Krunić krst njenog pokojnog oca! (foto)

Kurir 16.12.2019
Filip Reljić je napustio "Zadrugu" odlukom publike, a u studiju su ga sačekale voditeljka Dušica Jakovljević i majka Indira Reljić. Međutim, Veliki šef je još jednom iznenadio sve prisutne, kada je doneo odluku da se Reljić vraća u Belu kuću… »

Vesti dana »