Povezane vesti
Milionska prevara u Nemačkoj sa lekovima protiv raka
RTS 17.12.2019
Nemačka policija u Hamburgu pokrenula je, u saradnji sa državnim tužilaštvom, akciju pretresa prostora farmaceutske firme "Citoservis", kao i više ordinacija lekara, apoteka, jednu bolnicu, privatne posede, zbog sumnje u prevare sa lekovima protiv raka… »
Milionska prevara s lijekovima protiv raka
Al Jazeera 17.12.2019
Riječ je o najvećem pretresu ikad provedenom u Hamburgu, a u akciji je učestvovalo više od 420 policajaca i šest tužilaca. Njemačka policija u Hamburgu pokrenula je, u saradnji s državnim tužilaštvom, akciju pretresa prostora farmaceutske firme… »
Nemačka firma podmićivala doktore, zauzvrat tražila da obolelim od raka prepisuju njihove infuzije
Telegraf 17.12.2019
U terapiji protiv raka lekari odlučuju koje specijalne apoteke preporučuju pacijentima za kupovinu infuzija sa njihovim receptima. Jedna terapija košta do 100.000 evra. Nemačka policija u Hamburgu pokrenula je danas, u saradnji sa državnim tužilaštvom… »
Vesti dana »
Okončana talačka kriza u Nemačkoj: Predao se državljanin Srbije koji je pucao na nemačku policiju i držao dvoje dece kao taoce
Večernje novosti pre 8 minutajoš 12 povezanih
Vremenska prognoza za sredu 3. jun 2026: Danas oblačno, toplo i veoma nestabilno
Beta pre 6 satijoš 9 povezanih
BDP Srbije najviši u Evropi: Da li će i građani to da vide kada otvore novčanik?
Danas pre 23 minutajoš 1 povezana
Praznik Svetog cara Konstantina i carice Jelene: Dan kada je promenjena istorija hrišćanstva
Danas pre 23 minutajoš 1 povezana




