Povezane vesti

Na Šapićevoj izbornoj listi Ratko Dmitrović, Vladan Glišić, Marina Raguš...

Na Šapićevoj izbornoj listi Ratko Dmitrović, Vladan Glišić, Marina Raguš...

Politika 17.12.2019
Predsednik Srpskog patriotskog saveza (SPAS) Aleksandar Šapić predstavio je danas u sedištu stranke na Novom Beogradu pojedince koji će pomoći promociji aktivnosti SPAS-a i biti na izbornoj listi te stranke za predstojeće parlamentarne izbore. Među… »
Šapić: Ne vidim pretnju u mojoj poruci Smiljanu Banjcu na Tviteru

Šapić: Ne vidim pretnju u mojoj poruci Smiljanu Banjcu na Tviteru

N1 Info 17.12.2019
Predsednik Srpskog patriotskog saveza (SPAS) Aleksandar Šapić izjavio je za N1 da njegova poruka upućena novinaru Radija Laguna Smiljanu Banjcu na Tviteru, nije pretnja. Izvor: N1 Na najavu Aleksandra Šapića na Tviteru da će predstaviti svoj tim… »
Šapić predstavio tim: Ratko Dmitrović, Vladan Glišić, Marina Raguš...

Šapić predstavio tim: Ratko Dmitrović, Vladan Glišić, Marina Raguš...

N1 Info 17.12.2019
Stranka SPAS i njen predsednik Aleksandar Šapić predstavili su neka od imena koja će se naći na njihovoj izbornoj listi za predstojeće parlamentarne izbore. Izvor: N1 Među šest navedenih nalaze se novinar Ratko Dmitrović, bivši funkcioneri Dveri… »
Šapić predstavio kandidate SPAS-a za predstojeće izbore

Šapić predstavio kandidate SPAS-a za predstojeće izbore

Danas 17.12.2019
Predsednik Srpskog patriotskog saveza (SPAS) Aleksandar Šapić predstavio je danas kandidate koji će se naći na listi SPAS-a na predstojećim izborima, a među kandidatima su nekadašnji generalni direktor i glavni urednik „Večernjih novosti“… »
Šapić o pojačanjima u stranci, "batici" i Dmitroviću: Prekipelo mi je!

Šapić o pojačanjima u stranci, "batici" i Dmitroviću: Prekipelo mi je!

Mondo 17.12.2019
Predsednik Srpskog patriotskog saveza (SPAS) Aleksandar Šapić predstavio je danas "pojačanje" svoje stranke i objasnio zašto je njegov izbor izazvao ozbiljnu osudu na društvenim mrežama. Predsednik Srpskog patriotskog saveza (SPAS) Aleksandar… »
Na Šapićevoj izbornoj listi SPAS novinar Dmitrović i bivši članovi Dveri, radikala, DSS-a i SNP-a

Na Šapićevoj izbornoj listi SPAS novinar Dmitrović i bivši članovi Dveri, radikala, DSS-a i SNP-a

Glas Zapadne Srbije 17.12.2019
Na izbornoj listi Srpskog patriotskog saveta (SPAS) Aleksandra Šapića između ostalih biće novinar Ratko Dmitrović, bivši funkcioner Dveri Vladan Glišić i bivša radikalka Marina Raguš. Neke od onih koji će biti na listi SPAS i koji će, kako je… »

Vesti dana »