Povezane vesti

Červar: Želim finale Evropskog prvenstva, još sam gladan medalja

Červar: Želim finale Evropskog prvenstva, još sam gladan medalja

Sportski žurnal 17.12.2019
Rukometna reprezentacija Hrvatske deset godina nije bila u finalu velikog takmičenja i to je moj cilj na predstojećem Evropskom prvenstvu, rekao je u Zagrebu selektor Hrvatske Lino Červar. – Znam da će mnogi kazati da ćemo lako proći grupu, ali… »
Kreću pripreme za EP, Peruničić pozvao 19 igrača

Kreću pripreme za EP, Peruničić pozvao 19 igrača

Mozzart sport 17.12.2019
Prvi okršaji sa Egiptom u Nišu i Beogradu. Muška rukometna reprezentacija Srbije započinje pripreme za predsotojeće Evropsko prvenstvo, a selektor Nenad Peruničić pozvao ukupno 19 igrača. Orlovi će se skupiti u nedelju u Kovilovu u 19.30, a prvi… »
Peruničić saopštio spisak za pripreme pred Evropsko prvenstvo!

Peruničić saopštio spisak za pripreme pred Evropsko prvenstvo!

Telegraf 17.12.2019
Selektor je izabrao 19 igrača na koje računa za prvu fazu priprema. Selektor reprezentacije Srbije Nenad Peruničić izabrao je 19 rukometaša za prvu fazu priprema uoči predstojećeg Evropskog prvenstva. Na spisku su sledeći igrači: Golmani… »
Okupljanje u nedelju: Peruničić objavio spisak za prvu fazu priprema za EP

Okupljanje u nedelju: Peruničić objavio spisak za prvu fazu priprema za EP

Hot sport 17.12.2019
Selektor muške reprezentacije Srbije, Nenad Peruničić, izabrao je igrače za prvu fazu priprema za Evropsko prvenstvo koje počinje devetog januara u tri države – Austriji, Švedskoj i Norveškoj, po prvi put sa 24 reprezentacije. Reprezentacija se… »
Peruničić objavio spisak rukometaša za prvu fazu priprema za EP

Peruničić objavio spisak rukometaša za prvu fazu priprema za EP

Politika 17.12.2019
Selektor muške rukometne reprezentacije Srbije Nenad Peruničić objavio je danas spisak igrača za prvu fazu priprema za Evropsko prvenstvo, koje će se održati u januaru. Srbija će Evropsko prvenstvo početi 9. januara, a u Gracu će joj rivali biti… »

Vesti dana »