Povezane vesti
Moguće da evroparlamentarci dođu u januaru ili februaru "u proveru"
N1 Info 18.12.2019
Predsednica Odbora Evropskog parlamenta za stabilizaciju i pridruživanje Srbije EU i posrednica u međustranačkom dijalogu o izbornim uslovima u Srbiji Tanja Fajon izjavila je da je moguće da u januaru ili februaru 2020. godine evroparlamentarci ponovo… »
Fajon: Mogući novi razgovori o izborima, negativna retorika u rizičnoj eskalaciji
RTV 18.12.2019
BEOGRAD - Predsednica Odbora Evropskog parlamenta za stabilizaciju i pridruživanje Srbije Evropskoj uniji (EU) Tanja Fajon najavila je danas mogućnost da početkom godine bude održana još jedna runda međustranačkog dijaloga vlasti i opozicije o izbornim… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza: Danas pre podne prolazno naoblačenje, na krajnjem severu sunčano
Beta pre 4 satijoš 2 povezane

"Nije bilo nijednog incidenta": Direktor policije o okupljanjima širom Srbije: "u 71 opštini prisustvovalo je 70.000 građana"
Blic pre 7 satijoš 1 povezana

"Melanija ima veliki uticaj na politiku" CNN: analizirao prisutnost i angažovanost prve dame SAD: "Tramp traži savete od nje, ona se meša ako je baš važno (foto)
Blic pre 18 minutajoš 4 povezane

Vučić na Ubu sa građanima protiv blokada: Moj poziv na dijalog ostaje otvoren
Danas pre 9 satijoš 1 povezana