Повезане вести
ДВ: Борба за РЕКОМ се наставља, упркос политичарима
Данас 18.12.2019
Нема политичке воље да се формира Регионална комисија за утврђивање чињеница о ратним злочинима и другим тешким повредама људских права на територији СФР Југославије (РЕКОМ), пише данас „Дојче веле“ (ДВ). Невладине… »
„Наставићемо да се боримо за РЕКОМ“
Дојче веле 18.12.2019
„У Србији имамо све више комеморација, али су истовремено породице убијених и несталих у свакодневном животу маргинализоване и обесправљене. То значи да комеморације служе искључиво као политичка пропаганда.“. Иако невладине… »
Вести дана »

Подигнута оптужница против горана весића и још 12 особа: Огласило се ВЈТ у Новом Саду о истрази у случају пада надстрешнице
Блиц пре 1 сатјош 54 повезане

Мајка студента који штрајкује глађу: На очеву сахрану га довели у букагијама, као правог робијаша
Н1 Инфо пре 4 сатијош 17 повезаних

Преминуо легендардни Роберт Редфорд Фестивалски тренуци који се памте: Јутро након свечане церемоније отварања СФФ-а уз добру шољицу кафе
Лепота и здравље пре 1 сатјош 47 повезаних

МУП: Ухапшена четворица пољопривредника због насилног понашања на протесту у Новом Саду
Бета пре 4 сатијош 30 повезаних

Гутереш: Рат у Гази не може се толерисати ни морално, ни политички, ни правно
Политика пре 12 минутајош 40 повезаних