Povezane vesti
Putin i Rusija: Čovek koji je pomogao da bivši KGB oficir postane predsednik
Radio 021 18.12.2019
Valentin Jumašev otkriva do sada malo poznate detalje o dolasku Putina na vlast. Getty Images Boris Jeljcin (levo) i Putin na paradi za Dan pobede na moskovskom Crvenom trgu u maju 2000. godine Tokom istorije, ruski vladari su na razne načine dolazili… »
Putin i Rusija: Čovek koji je pomogao da bivši KGB oficir postane predsednik
Južne vesti 18.12.2019
Getty Images Boris Jeljcin (levo) i Putin na paradi za Dan pobede na moskovskom Crvenom trgu u maju 2000. godine Tokom istorije, ruski vladari su na razne načine dolazili na vlast. U slučaju careva, to se dešavalo rođenjem; Vladimir Lenjin… »
Ispovest čoveka koji je pomogao da bivši KGB-ovac Putin postane predsednik
N1 Info 18.12.2019
Ruski vladari su, kroz epohe, na različite načine dolazili na vlast. Za cara, to je bilo rođenjem; Vladimir Iljič Lenjin – revolucijom, generalni sekretari sovjetske Komunističke partije uspinjući se uz partijsku lestvicu do politbiroa i… »
Vesti dana »

Naprednjaci u Rumi uoči 16 minuta tišine izveli trubače i opoziciji pokazivali srednji prst
Glas Zaječara pre 2 satajoš 61 povezana

FOTO Građani odali poštu ispred OŠ "Sonja Marinković": 16 minuta tišine i poruka zajedništva
Radio 021 pre 49 minutajoš 71 povezana

Građani Niša i studenti spremili doček za naprednjake, ali prilaze blokirala Žandarmerija
Beta pre 43 minutajoš 36 povezanih

Sud u Kočanima odredio 30-dnevni pritvor za 13 osoba, među kojima i bivšem ministru Krešniku Bektešiju
Beta pre 2 satajoš 19 povezanih