Povezane vesti
„Krasula” sada krasi svaki dom
RINA 19.12.2019
Kraljevo - Do pre petnaestak godina u Pekčanici i okolnim selima na obroncima Jelice sa kraljevačke strane gotovo nijedna domaćica nije znala da japanski cvet koji po verovanju donosi pare i blagostanje u kuću, pod nazivom krasula, može da poraste i u… »
Baka Anka pred smrt otkrila da gaji biljke koje donose pare: Sad celo selo kod Kraljeva ima taj cvet
Telegraf 19.12.2019
Japanski cvet koji ukućanima donosi lep život. U selu nadomak Kraljeva, Pekčanica, raste cvet koji se zove "krasula". Smatra se da ova biljka japanskog porekla donosi novac i blagostanje u kuću, a ovu tajnu otkrila je baka Anka koja je jedina znala za… »
Čudotvorni cvet koji donosi pare preplavio sela
Glas Zapadne Srbije 19.12.2019
Kraljevo - Do pre petnaestak godina u Pekčanici i okolnim selima na odbroncima Jelice sa kraljevačke strane: Dedevcima, Lascu, Bukovici, Roćevićima i drugim, gotovo nijedna domaćica, čak ni najiskusnije u gajenju cveća, nije znala da japansko drvo-cvet… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za Srbiju: Toplo vreme sa lokalnim pljuskovima i upozorenjima na grmljavinske nepogode
Naslovi.ai pre 12 minutajoš 28 povezanih
Šapić: Sutra počinje podela kartica za besplatno korišćenje bazena u Beogradu
Beta pre 4 satijoš 19 povezanih
Kratak rok za završetak pregovora o NIS-u, najvažnije naći dugoročno rešenje: Oglasila se ministarka energetike
Blic pre 3 satajoš 16 povezanih
Bulevar despota Stefana u Beogradu biće od avgusta zatvoren na dve godine
Beta pre 2 satajoš 12 povezanih




