Povezane vesti

Reč legende: Evo šta o odlasku Milojevića kaže Dragan Džajić

Reč legende: Evo šta o odlasku Milojevića kaže Dragan Džajić

Hot sport 19.12.2019
Počasni predsednik FK Crvena zvezda Dragan Džajić priznao je da je odlazak Vladana Milojevića sa mesta trenera hendikep za klub, ali da razume njegovu odluku i trenutak u kome to čini. Legendarni fudbaler Crvene zvezde Dragan Džajić govorio je o… »
Zvezdan Terzić o rastanku: Kad mi je Miloje doneo sat... (foto)

Zvezdan Terzić o rastanku: Kad mi je Miloje doneo sat... (foto)

Mondo 19.12.2019
Generalni direktor crveno-belih otkrio detalje prekida saradnje sa Milojevićem. Prvi put mu je rekao da odlazi pre mesec i po. Generalni direktor crveno-belih otkrio detalje prekida saradnje sa Milojevićem. Prvi put mu je rekao da odlazi pre mesec i po… »
Milojeviću se steglo grlo: Ovako je lakše Zvezdi, osvojio sam i ovu titulu!

Milojeviću se steglo grlo: Ovako je lakše Zvezdi, osvojio sam i ovu titulu!

Mondo 19.12.2019
Crveno-beli se zvanično rastali sa trenerom. U prisustvu klupskog vrha, legendi i članova upravnog odbora objasnio da je doneo odluku prošlog leta. Crveno-beli se zvanično rastali sa trenerom. U prisustvu klupskog vrha, legendi i članova upravnog… »
Gotovo: Crvena zvezda već sutra promoviše novog trenera!

Gotovo: Crvena zvezda već sutra promoviše novog trenera!

Sportal blic 19.12.2019
od , a njegov naslednik na klupi crveno - belih biće zvanično predstavljen već sutra. , legenda kluba sa „Marakane” i srpskog fudbala, imaće promociju u petak posle podneva. Zvanično, dakle, na taj način mesto šefa stručnog štaba biće… »
Aplauzi na Marakani: Hvala ti, Miloje!

Aplauzi na Marakani: Hvala ti, Miloje!

Mozzart sport 19.12.2019
“Mogao sam da odem na leto, to bi bio dobar trenutak za mene, ali loš za klub“, kaže sad već bivši trener Crvene zvezde na oproštajnoj konferenciji za novinare. Bilo je emotivno i kad je Robert Prosinečki pustio suzu. Ali čini se da u skorijoj… »
Milojević potvrdio da napušta Zvezdu: Hvala što me razumete

Milojević potvrdio da napušta Zvezdu: Hvala što me razumete

Dnevnik 19.12.2019
BEOGRAD: Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević potvrdio je danas da odlazi sa te funkcije. Milojević je na vanrednoj konferenciji za medije na stadionu "Rajko Mitić" odlučio da se oprosti od kluba u kome je proveo dve i po godine, bez obzira… »
Vladan Milojević: Plan mi je bio da odem u junu, ali bi to bio loš tajming po mog naslednika, samim tim i po mene!

Vladan Milojević: Plan mi je bio da odem u junu, ali bi to bio loš tajming po mog naslednika, samim tim i po mene!

Hot sport 19.12.2019
Sada već bivši trener Crvene zvezde Vladan Milojević obratio se javnosti na vanrednoj konferenciji za novinare. Vladana Milojevića su u prepunoj konferencijskoj sali dočekali navijači Crvene zvezde uz novinare. Dobio je gromoglasan aplauz, a potom… »
Poznat stankovićev tim: Dolaze dva Miloševića u stručni štab, nema Kosanovića

Poznat stankovićev tim: Dolaze dva Miloševića u stručni štab, nema Kosanovića

Hot sport 19.12.2019
Dejan Stanković novi je šef stručnog štaba Crvene zvezde, a poznato je i ko će pomagati proslavljenom fudbaleru u ‘Ljutice Bogdana’. Vladan Milojević nije više trener Crvene zvezde. On će se za nekih desetak minuta obratiti javnosti i… »
Dekijev ugovor, ovo je bitan detalj!

Dekijev ugovor, ovo je bitan detalj!

Sportske.net 19.12.2019
Dejan Stanković će postati novi trener Crvene zvezde. Kormilo Crvene zvezde preuzeo je Dejan Stanković, a uskoro se očekuje i promocija ovog trenera nakon odlaska Vladana Milojevića. Koliko će se Deki zadržati? Dejan Stanković je prema… »

Vesti dana »