Povezane vesti
Bezakonje u Crnoj Gori! Milo hapsi Srbe jer brane Ostrog?!
Srbija danas 19.12.2019
Crnogorski predsednik Milo Đukanović uporan je u nameri da nastavi sa jezivim progonom srpskog naroda u Crnoj Gori! Naime, prorežimska policija počela je da privodi vernike Srpske pravoslavne crkve koji planiraju put na Crkveno-narodni sabor 21. decembra… »
Crnogorska služba zastrašuje građane: Počela privođenja pred narodni sabor u Nikšiću
Srbija danas 19.12.2019
Očigledno da rafalne uvrede, pretnje i "pravni argumenti" nisu imali odjeka, pa se pribeglo službi za teororisanje građana po oprobanom receptu tet-a-tet zastrašivanja. Kako saznaje portal IN4S, samo dan nakon jedinstvenog stava predsednika Crne Gore… »
Vesti dana »

Pored Batlera, Nvora zagolicao maštu Delija o još jednom pojačanju: "Možda treba da ga pozovem telefonom?"
Telegraf pre 17 minutajoš 7 povezanih

Mup: Policija iz vozila u pratnji studenata koji pešače od Novog Pazara do Novog Sada zaplenila biber sprej i teleskopsku palicu
Blic pre 3 satajoš 1 povezana